به گزارش هنرآنلاین، محمدرضا علیزاده دبیر اولین جشنواره ملی موسیقایی عکاسان هنر اول گفت: برگزاری این رویداد را به دلیل شیوع بیماری کرونا در کشور و لزوم رعایت بهداشت عمومی به تعویق انداختیم و مهلت ارسال آثار به جشنواره با موضوع معرفی آثار برتر عکاسان خبری عرصه موسیقی نیز تمدید شد.

علیزاده افزود: طبق تصمیم شورای سیاست‌گذاری جشنواره، هنرمندانی که از حوزه عکاسی در آثار موسیقی فعال بوده‌اند تا پایان اسفند امسال فرصت دارند آثار خود را از طریق آدرس festival.avatasvir.ir به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند که به همت پایگاه خبری آوا تصویر و اداره کل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود.

در فراخوان منتشر شده حضور عکاسان فعال در حوزه موسیقی برای شرکت در این جشنواره آزاد است و عدم محدودیت سال تولید اثر، مالک بودن ارسال‌کننده اثر و ارسال حداکثر 10 فریم عکس، از شرایط شرکت در این جشنواره اعلام شده است.

تا پیش از این متقاضیان تا پایان بهمن فرصت حضور در جشنواره را داشتند که نظر به شیوع بیماری کرونا و لزوم رعایت بهداشت عمومی و حجم قابل توجه اجرای آثار صحنه‌ای در روزهای پایانی سال و بنا به درخواست متقاضیان حضور در جشنواره و کنسرت‌های پیش رو در اسفند، مهلت ارسال آثار تا پایان اسفندماه سال جاری تمدید شد.