به گزارش هنرآنلاین، "صدای باران باش" اولین قطعه از پروژه مشترک بهنام ابوالقاسم، پوریا اخواص و علیرضا کلیایی است. این پروژه در آینده‌ای نزدیک به شکل اجرای زنده و انتشار آلبومی تحت عنوان "همیشه، لحظه باران" ادامه خواهد داشت.

 آلبوم "همیشه، لحظه باران" اولین اثر مستقل بهنام ابوالقاسم پیانیست در مسند آهنگساز است و با حضور جمعی از شاخص‌ترین نوازندگان و هنرمندان ایرانی تولید شده است.

ابوالقاسم کارشناس ارشد موسیقی از دانشگاه هنر تهران در مسند تک‌نواز پیانو با ارکسترها و هنرمندان بسیاری همکاری داشته است ازجمله آن‌ها می‌توان به ارکستر سمفونیک تهران، ارکستر ملی، ارکستر مجلسی رسا، آنسامبل زاستا، همایون شجریان، علیرضا قربانی و محمد معتمدی اشاره کرد.

"همیشه، لحظه باران" اولین اثر شخصی و مستقل او با عنوان آهنگساز و تنظیم‌کننده است. از بهنام ابوالقاسم در مسند نوازنده در 10 سال گذشته آلبوم‌های بسیاری ازجمله "حریق خزان"، "امشب کنار غزل‌های من بخواب"، "فانتزی برای پیانو"، "رفتم و بار سفر بستم" و "موسیقی نو در ایران" منتشر شده است.

پوریا اخواص خواننده را علاقه‌مندان موسیقی به‌واسطه همکاری طولانی‌مدت با گروه هم‌آوایان به سرپرستی حسین علیزاده، موسیقیدان برجسته معاصر می‌شناسند. او سابقه همکاری با ارکستر موسیقی ملی به رهبری فریدون شهبازیان، گروه خورشید به سرپرستی مجید درخشانی، ارکستر مجلسی رسا به رهبری بهنام ابوالقاسم (با اجرای آثاری از فردین خلعتبری) را در کارنامه دارد. از دیگر گروه‌هایی که اخواص با آن‌ها همکاری داشته می‎توان به صنم، نیستان، بحرِ نور و همنوازان حصار اشاره کرد. "سرود مرد سرگردان"، "به یاد لطفی"، "غمنومه فریدون"، "عشقیم گل" و "این هم حکایتی است" هم ازجمله آلبوم‌هایی است که با صدای اخواص در بازار موسیقی موجود است.

علیرضا کلیایی سرایند تمام اشعار آلبوم "همیشه، لحظه باران" است. او و بهنام ابوالقاسم در یک همکاری حرفه‌ای دست به تولید "همیشه لحظه باران" زدند. کلیایی فارغ‌التحصیل رشته ادبیات از دانشگاه سوربن است. از او تاکنون آثاری در آلبوم‌های "افسانه چشم‌هایت"، "دخت پری‌وار"، "فروغ"، "در شعله با تو رقصان" و "دیوار و چین" ارائه شده است. این آلبوم اولین پروژه‌ای است که علیرضا کلیایی تمام ترانه‌هایش را سروده است.

تک‌آهنگ "صدای باران باش" اولین قطعه از پروژه "همیشه، لحظه باران" است که توسط رضا فرهادی در استودیو کرگدن صدابرداری، میکس و مسترینگ شده است. مدیر هنری اثر رضا موسوی است و شقایق شهابی مدیریت پروژه را بر عهده دارد. "همیشه، لحظه باران" با سرمایه‌گذاری علیرضا غلامی و حمایت مالی مجموعه سون‌بیسترو تولید شده است.