به گزارش هنرآنلاین، برنامه اول و افتتاحیه فصل چهارم برنامه "سه‌شنبه‌ها با موسیقی" سه‌شنبه اول بهمن از ساعت 18 با اجرای ماهان میرعرب آهنگساز و نوازنده گیتار ساکن اتریش، مارتین براور نوازنده گیتار بیس و امیر وهبه نوازنده پرکاشن در شهر کتاب الف در تهران برگزار می‌شود.

در بخش دوم برنامه، آلبوم جدید میرعرب به نام "سوی ایرانی جز" رونمایی می‌شود. در بخش رونمایی، شهر کتاب الف علاوه بر میرعرب میزبان میلاد زنده‌نام، سپهر سعیدی و سهیل سعیدی است و مهمانان به گپ‌و‌گفت درباره آلبوم و تجربه ضبط آن می‌پردازند.

آلبوم "سوی ایرانی جز" برداشتی جدید از موسیقی ایرانی و جز مدرن است؛ با پایداری به ریشه‌های هر دو سبک و در عین حال با دیدی باز به آزمون و خطاهای نوگرایانه با استفاده از ترکیب‌های هارمونیک و ملودیک و همین‌طور استفاده از بافت‌های صدایی غیرمعمول در هر دو نوع موسیقی.

میرعرب سال‌های زیادی به یادگیری موسیقی ایرانی و آواها و فرهنگ نواحی ازجمله موسیقی عربی،‌آفریقایی، ترکی و کردی پرداخت و آثار او تلفیق موسیقی شرقی با جز است.

علاقه‌مندان برای حضور در این برنامه می‌توانند به شهر کتاب الف در خیابان مقدس اردبیلی، میدان الف، خیابان الف شمالی، پلاک 1 مراجعه کنند و برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 22179838 تماس بگیرند.