سرویس موسیقی هنرآنلاین: کنسرت رضا بهرام خواننده پاپ دوشنبه‌شب ضمن ادای احترام به درگذشتگان حوادث اخیر و دردناک ایران در هتل اسپیناس پالاس روی صحنه رفت.

کنسرت این خواننده برخلاف سایر اجراهایش در سکوت آغاز شد و رضا بهرام پیش از آغاز اجرا و پس از حاضر شدن روی صحنه از حاضران خواست تا به احترام درگذشتگان حوادث اخیر و اتفاق دردناک سقوط هواپیمای اوکراینی یک دقیقه سکوت کنند.

اما یک دقیقه سکوت حاضران به آواز دشتی رضا بهرام منتهی شد. اجرایی متفاوت با تحریرهای خاص که شاید قرار بود پایان‌بخش شایعات اخیر باشد، شایعاتی که باعث شد بعضی‌ها از او به‌عنوان خواننده‌ای یاد کنند که در اجراهایش پلی بک می‌کند. این آواز با استقبال حاضران و تشویق‌های بی‌وقفه آن‌ها همراه بود.

این خواننده سپس قطعه "لعنت" را نیز به خانواده‌های قربانیان پرواز اوکراینی که هفته گذشته بر اساس یک خطای انسانی جان باختند، تقدیم کرد.

اجرای قطعه "از عشق بگو" به‌صورت آنپلاگد با همراهی حامد دهقانی (گیتار) و قطعه "موبه‌مو" با اجرای تمامی نوازنده‌ها باز هم به‌صورت آنپلاگد از اتفاقات این کنسرت بود.

"دیوانه"،"بیمار"، "آرامشی دارم"،"شب‌های بعد از تو"، "آتش"، "کجایی"، "گل عشق" و... قطعات اجرایی این کنسرت را تشکیل می‌دادند.

در پایان این برنامه دو قطعه "کاش" و "گل عشق" به دلیل درخواست مکرر و درخواست مخاطبان بار دیگر اجرا شد.

مازیار احمد پور (گیتار الکترونیک)، مصطفی شعبانی (ساکسیفون)، مجید پروریان (گیتار بیس)، سعید جامع (درامز)، امید آرتین (گیتار نایلون)، محمد شعبانی (پرکاشن) و احسان یزدانی (کیبورد) اعضای ارکستر این اجرا را تشکیل می‌دادند.

این کنسرت به دلیل استقبال مخاطبان برای امشب ٢٤ دی‌ماه در هتل اسپیناس پالاس مجدداً تمدید شده است.