به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی گروه ضرب و فوت، "باغ پلاستیکی" نخستین آلبوم رسمی گروه ضرب و فوت با 11 قطعه در فضای الکترونیک جاز در روزهای پایانی آذر هم‌زمان با اجرای این آلبوم در فرهنگسرای نیاوران منتشر و رونمایی شد.

داریوش صالح‌‌پور آهنگساز، تنظیم‌کننده، نوازنده گیتار و پیانو و ایده پرداز گروه ضرب و فوت درباره نخستین آلبوم رسمی این گروه گفت: این آلبوم در فضای الکترونیک جاز تهیه شده و سه قطعه از این آلبوم بازنشر آثار فیل کالینز و ژان میشل ژار و گروه پینک‌ فلوید هنرمندان مطرح بین‌المللی است که سازمان ملل، اجازه انتشار و اجرای آن در سراسر دنیا را گرفته است.

این آهنگساز و نوازنده همچنین بیان کرد: نخستین اجرای گروه ضرب و فوت به مناسبت روز جهانی ایدز در آذر سال گذشته با همکاری برنامه مشترک سازمان ملل متحد در زمینه ایدز در فرهنگسرای نیاوران روی صحنه رفت و آلبوم "باغ پلاستیکی" نیز با همکاری مجدد این سازمان توسط نشر صداگستر تهران منتشر و اجرای آن با حضور هنرمندان مطرح موسیقی هم‌زمان با رونمایی از آلبوم و صفحه رسمی گروه در ویکی‌پدیا در 25 آذر برگزار شد.

وی درباره برنامه‌های این گروه توضیح داد: هم‌اکنون در حال ساخت موسیقی فیلم مستندی به کارگردانی دهقان محمدی و سفارش و تهیه‌کنندگی سفارت فنلاند هستیم که این مستند درباره هنر مجسمه‌سازی ایران و فنلاند است.

امیر محمدی نوازنده ساکسیفون و کلارینت، علیرضا میرآقا نوازنده ترومپت و فلوگل هورن، سروش عمومی نوازنده فلوت و پرکاشن اعضای گروه موسیقی ضرب و فوت به آهنگسازی داریوش صالح‌پور نوازنده ادوات الکترونیک و سرپرستی رضا تاجبخش نوازنده پیانو و کیبورد را تشکیل می‌دهند.