به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی کنسرت، نخستین کنسرت گروه موسیقی رادیو به سرپرستی و آهنگسازی فهام گوهری و خوانندگی نیما طاری 18 بهمن در سالن همای هتل سیمرغ تهران برگزار می‌شود.

اعضای گروه رادیو سال گذشته در مراسم رونمایی از نخستین اثرشان، به مخاطبان خود نوید اجرای آثار را در سال 98 دادند و قرار است بهمن‌ماه امسال به قولشان عمل کنند.

این گروه موسیقی پاپ-راک که آلبومی با نام رادیو و هم اسم گروه را در کارنامه کاریش دارد و ساخت و تولید دومین آلبوم را نیز آغاز کرده است، در این کنسرت به اجرای تمام قطعات آلبوم نخست خود به همراه تعدادی از قطعات آلبوم دوم خواهند پرداخت که بدین ترتیب از آلبوم دوم گروه نیز رونمایی می‌شود تا مخاطبان با فضای کارهای بعدی این گروه آشنا شوند.

بابک ریاحی‌پور نوازنده گیتار بیس، فرزاد رضایی و حسین منتظری نوازنده گیتار الکتریک، کاوه آهنگر نوازنده درامز و وحید شهسواری نوازنده کیبورد اعضای گروه رادیو را به رهبری و سرپرستی فهام گوهری نوازنده گیتار آکوستیک و خوانندگی نیما طاری تشکیل می‌دهند.

همچنین اعضای گروه رادیو از نوازندگان مطرح و با سابقه عرصه موسیقی هستند که تجربه اجراهای متعددی را در کارنامه کاری خود دارند و پویا اشتری به‌عنوان صدابردار در کنار این گروه حضور دارد.

نخستین کنسرت رسمی گروه رادیو جمعه 18 بهمن‌ماه سال جاری در سالن همای هتل سیمرغ تهران در دو سئانس 18 و 21 برگزار خواهد شد و علاقه‌مندان جهت تهیه بلیت می‌توانند از ساعت 12 ظهر روز پنجشنبه 12 دی‌ماه به سایت ایران کنسرت مراجعه کنند.