به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی، کنسرت پیانو آواز مهدی یغمایی خواننده و علیرضا قرایی‌منش نوازنده پیانو و خواننده شامگاه ششم دی‌ماه در تالار وحدت تهران برگزار شد.

از زمان اعلام فروش بلیت این کنسرت استقبال خوبی از آن شد به‌طوری که تمام بلیت‌ها چند روز مانده به اجرا به پایان رسید.

یغمایی و قرایی‌منش اعضای گروه ژوان را تشکیل می‌دهند که در این شب اجرای خوبی از خود به‌جا گذاشتند.

کنسرت با پخش یک کلیپ خاطره‌انگیز از موزیک‌ویدئوهای قدیمی تا جدید این گروه پخش شد و با قطع شدن آن صدای پیانو به گوش رسید. علیرضا قرایی منش همراه با پیانو از زیر استیج تالار وحدت به بالا آمد که این شروع پرهیجان انرژی خوبی را به سالن منتقل کرد. قطعه‌ی "زمان" نخستین قطعه‌ای بود که در این کنسرت اجرا شد و در ادامه قطعات "امید دارم"، "شب"، "بهت قول میدم"، "ستاره جون"، "منو درک کن"، "دختر بهار"، "سایه"، "عشق"، "چقدر سرده"، "بگو حرفاتو"، "نیستی ببینی"، "یه حالی دارم این روزا"، "به فکرم باش"، "دریا" و "حس می‌کنم تورو" ازجمله قطعاتی بودند که در این کنسرت اجرا شدند.

همخوانی حاضرین با قطعات قدیمی این گروه که حدود 12-13 سال از زمان ساخت و انتشار آن‌ها می‌گذرد نکته مثبتی بود که خوانندگان این گروه را به وجد ‌آورد.

امیرعباس گلاب، فردین ناجی، ایلیا منفرد، مونا پرویزی (شاعر)، محبوبه عزیزی (مجری)، مهدیه عرب (ترانه‌سرا) سارا امیری (بازیگر)، پویا پورنیک (نوازنده تار)، سحرناز افتاده (بازیگر)، پیام اینانلویی (بازیگر) و بابک صحرایی (ترانه‌سرا) مهمانان حاضر در این کنسرت بودند.