به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی نوای سپند، کنسرت علیرضا طلیسچی خواننده پاپ 24 آذر در حالی در سالن میلاد برگزار شد که این خواننده یک جعبه کادو حاوی یک فلش را به هوادارانش اهدا کرد. در این فلش قطعه‌ای مخصوص هواداران او بود که قرار بر پخش سراسری آن نیست.

آخرین کنسرت پاییزی طلیسچی در سال 98، شب گذشته با استقبال مخاطبان این خواننده، آهنگساز و ترانه‌سرا به همت موسسه فرهنگی هنری "نوای سپند" به تهیه‌کنندگی مهدی اسفندیار طی دو سئانس در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد.

تازه‌ترین کنسرت طلیسچی با اجرای قطعه "زندگی جونم" آغاز شد و این خواننده در ادامه قطعات "تو فکر می‌کنی کی ای"، "نفس کی بودی تو"، "به خودم بد کردم"، "قرار نبود"، "ای دل خودم" و "ای داد بر من"، "دیوونه دوست داشتنی"، "آخرش قشنگه"، "بام نبود کسی" و "سختگیر" را اجرا کرد.

طلسیچی در اجرای شب گذشته خود بعد از مدت‌ها قطعه "دقیقه‌هام" را اجرا کرد که مورد توجه مخاطبانش قرار گرفت و در ادامه قطعه "عزیزی" شنیدنی شد.

این خواننده در آخرین اجرای پاییزی خود توانست همانند سایر کنسرت‌هایش، اجرایی پرانرژی را روی صحنه ببرد که در تمام مدت اجرا، قطعات با همخوانی تماشاگران همراه بود.

قطعات "سختگیر"، "دیوونه دوست داشتنی" و "آخرش قشنگه" در پایان این کنسرت به درخواست تماشاگران مجدداً به اجرا درآمدند.

آرتین زمانی (کیبورد)، مهراد حیدری (گیتار الکتریک)، محمد عارف (گیتار)، علی شقاقی (بیس)، کامیار عبدی (درامز)، امیرحسین آزموده (پرکاشن)، سهند اسدی (ساکسیفون) و حسن اکبریان (ویولن) اعضای ارکستر علیرضا طلیسچی به رهبری امیر بهادر دهقان نوازنده کیبورد را تشکیل می‌دادند.

بهاره رهنما، حامد برادران، ایمان ابراهیمی و مسعود صابری از جمله مهمانان این کنسرت بودند.