به گزارش هنرآنلاین، دهمین آلبوم رسمی محسن چاوشی که با همکاری دفتر موسیقی وزارت ارشاد بدون هیچ تغییری موفق به اخذ همه مجوزهای انتشار شد، پنجم آذر روانه بازار موسیقی کشور خواهد شد.

آلبوم "بی‌نام" که پیش‌تر قرار بود تخت عنوان "قمارباز" روانه بازار موسیقی کشور شود، با 11 قطعه و اشعاری از مولانا و سعدی تهیه و تولید شده است و در این بین از اشعار برخی شاعران دیگر نیز به‌صورت ترکیبی و در تجربه‌ای جدید استفاده شده است.

ساخت موسیقی این آلبوم را به‌صورت کامل چاوشی بر عهده داشته است و محمد جاسمی نیز به‌عنوان همخوان و خواننده مهمان در این اثر حضور دارد.

قطعه جنجالی "قمارباز" با همین نام در لیست قطعات آلبوم هست و این اثر بدون تبلیغات میدانی روانه بازار موسیقی کشور خواهد شد.

انتشار و لو رفتن دموهایی بی‌کیفیت و چند ثانیه از چند قطعه این آلبوم از جمله "باز آمدم"، "قوم به حج رفته" و "بحر تفکر" در روزها و هفته‌های گذشته در فضای مجازی باعث شد چاوشی تنظیم‌هایی جدید و مدرن را روی این قطعات امتحان کند.

هادی حسینی تهیه‌کننده دهمین آلبوم محسن چاوشی است و این اثر با تیراژ بالا روانه بازار موسیقی کشور خواهد شد.

چاوشی پیش از این آلبوم‌های "یه شاخه نیلوفر"، "ژاکت"، "حریص"، "سنتوری"، "پرچم سفید"، "من خود آن سیزده‌ام"، "پاروی بی‌قایق" و "امیر بی‌گزند" را به‌صورت مستقل منتشر کرده است و در آلبوم‌های گروهی چون "خاص"، "من و ما"، "دلصدا"، "هشت" و "سلام آقا" نیز حضور داشته است. خواندن تیتراژ فیلم سینمایی "سنتوری" و اجرای چند قطعه پرطرفدار برای سریال "شهرزاد" از دیگر آثار چاوشی در سال‌های فعالیتش در حوزه موسیقی است.