به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی این کنسرت، اعضای گروه موسیقی شیلر دوشنبه‌شب ۱۳ آبان برای برگزاری کنسرت در روزهای ۱۶ و ۱۷ آبان در تالار بزرگ وزارت کشور وارد ایران شد.

کریستوفر فون دیلن سرپرست گروه که قرار است اجرایی متفاوت را برای مخاطبانش در ایران روی صحنه ببرد، از تمدید کنسرتش در تاریخ ۲۰ آبان به دلیل استقبال مخاطبان خبر داد.

فون دیلن که برای سومین بار قرار است در ایران به روی صحنه برود، درباره حضور مجددش گفت: احساس می‌کنم به خانه خودم بازگشتم و حسی که دو سال پیش در ایران کنسرت گذاشتم برایم تداعی شده است.

سرپرست گروه شیلر در تشریح برنامه اجرایی خود در ایران بیان کرد: در دو کنسرت قبلی که در ایران داشتیم، برنامه‌ای مشابه تور اروپا را اجرا کردیم، اما این سری با قطعات و برنامه‌ای جدید آمده‌ایم که مخصوص ایران و برای نخستین بار است.

فون دیلن اضافه کرد: برای کنسرت‌های اول، قطعات را با تنظیم اسلو اجرا کردیم، اما متوجه شدم مخاطبان ایران طالب این نوع تنظیم نیستند به همین خاطر در تجربه دوم، قطعات اکتیوتری را انتخاب کردیم و این بار نیز قطعاتی اکتیوتر را اجرا می‌کنیم.

او از تمدید کنسرت برای یک شب دیگر خبر داد و افزود: طبیعتاً این اتفاق برای من باعث خوشحالی است. آمده‌ایم با مخاطبانمان در ایران دیدار کنیم حتی اگر قرار باشد چند شب دیگر را تمدید می‌کنیم.

کنسرت گروه شیلر به همت "ریتم نو" برگزار می‌شود. این کنسرت به دلیل استقبال مخاطبان برای ۲۰ آبان تمدید شد و علاقه‌مندان برای تهیه بلیت می‌توانند از ساعت ۱۷ امروز به سایت ایران کنسرت مراجعه کنند.