به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری رادنواندیش، آیین نکوداشت صدمین سالروز تولد استاد علی تجویدی آهنگساز و نوازنده صاحب‌نام موسیقی ایران ساعت 21:30 پنجشنبه 16 آبان به همت موسسه فرهنگی هنری رادنواندیش به مدیریت بردیا صدرنوری و مشارکت بنیاد فرهنگی هنری رودکی در تالار وحدت تهران برگزار می‌شود.

در این مراسم که با حضور تعدادی از هنرمندان شاخص و پیشکسوت موسیقی کشورمان میزبان علاقه‌مندان است، روزبه کلانتر نوازنده ویولن و از شاگردان استاد علی تجویدی به همراه داود یاسری نوازنده پیشکسوت تنبک به اجرای دو نوازی می‌پردازند.

در ادامه این برنامه بردیا صدرنوری نوازنده پیانو نیز بر اساس آثاری از استاد تجویدی به بداهه‌نوازی پیانو می‌پردازد و در پایان هم ارکستر ملی مهر به رهبری ناصر ایزدی و خوانندگی محمد صرفه‌جو چند اثر از این هنرمند سرشناس را اجرا خواهد کرد.

در این برنامه نماهنگی نیز درباره زندگی و آثار استاد علی تجویدی پخش می‌شود که در آن خانواده زنده‌یاد تجویدی و چند هنرمند برجسته موسیقی سخن خواهند گفت.

علاقه‌مندان برای حضور در این برنامه می‌توانند از طریق مؤسسه فرهنگی و هنری رادنواندیش با شماره ۸۸۵۲۸۱۴۷ و ۸۸۵۲۸۱۴۸ اقدامات لازم را جهت دریافت کارت حضور در برنامه انجام دهند.