سرویس موسیقی هنرآنلاین: رضا تاجبخش آهنگساز، تنظیم‌کننده و نوازنده پیانو درباره برنامه‌های پیش روی خود به هنرآنلاین گفت: اولین کارگاه آموزشی موسیقی برندسازی و هویت بخشی برند با حضور بنده، ترانه مکرم، انوشیروان تقوی و مسعود همایونی و توسط شرکت "مد آرت" اواسط آبان در کتابخانه ملی برگزار می‌شود.

او ادامه داد: این شرکت چند سال است که در حوزه برندسازی فعالیت می‌کند. بنده از طریق آقایان تقوی و همایونی با آن آشنا شدم. حدود سه ماه پیش با مسئولان این شرکت قرار ملاقات گذاشتیم. البته قرار بود این اتفاق زودتر رخ بدهد، اما به دلایلی این اتفاق رخ نداد و درنهایت قرار شد 11 آبان، بنده به همراه آقایان تقوی و همایونی در مورد مهارت‌های سازی و تنظیم و خلاقیت‌های تنظیم و این که نوازنده چه اثری می‌تواند در تنظیم و ماندگاری آن داشته باشد و... صحبت‌هایی انجام دهیم.

وی افزود: البته مباحث متفاوت است و در مورد شعر نیز خانم ترانه مکرم کارگاه خواهند داشت. این کارگاه بیشتر به‌صورت پرسش و پاسخ برگزار می‌شود و بنده نیز یکسری صحبت‌های اولیه خواهم داشت و قرار است تجربیات خودم را در حدود دو ساعت در اختیار افرادی که دوست دارند با آثار و شکل تنظیم‌های بنده آشنا شوند، قرار بدهم. نام این جلسه را نمی‌توان کلاس پیشرفته گذاشت و در واقع این جلسه، جلسه‌ای صمیمی بین بنده و افرادی است که به مقوله تنظیم علاقه‌مند هستند و به آن اهمیت می‌دهند.

تاجبخش اضافه کرد: فکر می‌کنم استقبال از این جلسه بسیار خوب خواهد بود، به دلیل این که جوانان متولدین دهه‌های 70 و 80 بیشتر با موسیقی الکترونیک و تنظیم درگیر هستند. سعی می‌کنم در فرصتی که در اختیار دارم، دانسته‌های خود را تا جایی که بتوانم به افراد علاقه‌مند منتقل کنم. امیدوارم از این قبیل اتفاقات بیشتر رخ دهد و موزیسین‌های بیشتری به این جلسات بپیوندند.

او با اشاره به دیگر فعالیت‌های خود گفت: احتمالاً در آذرماه یک کنسرت مشترک با نیما مسیحا و حامی خواهیم داشت. همچنین قرار است در کنسرت مستقل حمید حامی نیز حضور داشته باشم. سال گذشته نیز کنسرتی مشترک با چند نفر از خوانندگان مطرح کشور برگزار کردم. احتمالاً تا پایان سال جاری نیز مجدداً این کنسرت را به روی صحنه ببریم. سعی می‌کنیم سالی یک بار این کنسرت را برگزار کنیم. البته باید بگویم خوانندگان این کنسرت با کنسرت سال گذشته متفاوت هستند و خوانندگان سنتی نیز به جمع خوانندگان اضافه می‌شوند. متأسفانه در حال حاضر نمی‌توانم اسمی از خوانندگان ببرم و به‌محض قطعی شدن اعلام خواهم کرد.

این آهنگساز در پایان گفت: در مورد پروژه گروه ضرب و فوت نیز باید بگویم که بعد از ایام صفر نخستین آلبوم رسمی این گروه به‌صورت رسمی منتشر می‌شود و در تاریخ 25 آبان مراسم رونمایی آلبوم به همراه نخستین کنسرت گروه در فرهنگسرای نیاوران برگزار خواهد شد.