سرویس موسیقی هنرآنلاین: نیوشا بریمانی سرپرست گروه نوشه درباره برنامه‌های آتی گروه توضیح داد: نوشه بعد از ماه صفر روز جمعه 17 آبان ساعت 14 کنسرت ویژه‌ای در تالار وحدت برگزار می‌کند.

او با اشاره به این که کنسرت جدید نوشه با حضور پنج خواننده برگزار می‌شود، توضیح داد: خانم‌ها شهره خیری، نوشین نامی، فروغ فضلی، پریچهر خسروی و پگاه بزرگ خوانندگان ما در این برنامه هستند. هر کدام از آن‌ها تن صدا و سبک مخصوص خود را دارند. شیوه اجرا به این صورت خواهد بود که یک نفر در کنسرت یک قطعه فولک اجرا می‌کند و دیگری یک قطعه انگلیسی که این مسئله به جذابیت اجرا کمک خواهد کرد.

بریمانی ادامه داد: تنظیم تمام قطعات کنسرت را امیر شهابی انجام داده است. ما غیر از قطعات قدیمی و ماندگار که ناچار به اجرای آن هستیم، دو قطعه از آلبوم جدید "نوشه" را نیز اجرا می‌کنیم، به اضافه این که سه قطعه از آثار آقای بهنام بانی را با اجازه او اجرا خواهیم کرد.

بریمانی اضافه کرد: این ایده چندی پیش به ذهنم رسید. مخاطبان ما همگی خانم هستند و آنچنان که باید با قطعات جدید ارتباط برقرار نمی‌کنند. از آنجا که ما امکان تبلیغات و پخش کار را نداریم، به‌ناچار باید قطعاتی را اجرا کنیم که به گوش مخاطب آشنا و جذاب باشد.

او تأکید کرد: ایده من اجرای قطعاتی از خوانندگان آقا بود که در کنسرت پیش دو آهنگ آقای حجت اشرف‌زاده اجرا کردیم. برای این اجرا هم سه آهنگ آقای بانی شامل "قرص قمر"، "عاشقم کردی" و "چه بخوای چه نخوای" را اجرا خواهیم کرد، خیلی خوشحالم که هر دو خواننده برای اجرای قطعاتشان همکاری خوبی با ما داشتند.

سرپرست گروه نوشه همچنین گفت: از این به بعد روال کنسرت‌های گروه نوشه برای اجراهای بانوان به این شکل خواهد بود که چند قطعه از یک خواننده آقا را در برنامه لحاظ خواهیم کرد. ما در کنسرت آبان 10 قطعه برای حضار می‌نوازیم و فروغ فضلی هم که نوازنده ما نیز هست، دو قطعه به‌عنوان خواننده می‌خواند.

او در پایان گفت: کنسرت ما برای روز 27 دی در تالار وحدت تمدید شده است. برای آن کنسرت یک سری تغییرات کلی خواهیم داشت، ضمن آن که چند قطعه عربی به رپرتوار اضافه می‌شود.