به گزارش هنرآنلاین، سومین جلسه هیئت انتخاب گروه‌ها و آثار سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر با حضور اعضای شورا متشکل از محمد اله‌یاری فومنی (رئیس جشنواره)، شاهین فرهت (دبیر جشنواره)، علی ثابت نیا (مدیر اجرایی) و بهروز غریب‌پور، هومان اسعدی، رضا مهدوی، حمیدرضا اردلان، سیامک جهانگیری، محمدرضا فیاض و کیاوش صاحب‌نسق برگزار شد.

در این جلسه درباره سیاست‌های کلی جشنواره موسیقی فجر و وظایف و سیاست‌های هیئت انتخاب گروه‌ها و آثار، گفت‌وگو شد و اعضای هیئت انتخاب نظرات و پیشنهاد‌های خود را ارائه کردند.

محمد اله‌یاری فومنی مدیرکل دفتر موسیقی و رئیس جشنواره در جلسه ستاد اجرایی گفت: سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر مطابق آیین‌نامه جشنواره پیش می‌رود. البته ممکن است نقدها و ایرادهایی به آیین‌نامه باشد و آیین‌نامه می‌تواند با نظرات و نقدهای تخصصی تغییر کند و اصلاح شود. جشنواره موسیقی فجر فرصتی برای حضور سلیقه‌های متنوع و مختلف موسیقی است و امیدواریم جشنواره‌ای با کیفیت بالا را در این دوره شاهد باشیم.

مدیرکل دفتر موسیقی در ادامه گفت: شورای ارزیابی سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر نیز بر اساس آیین‌نامه از ابتدای روند جشنواره تشکیل می‌شود.

اله‌یاری همچنین در این جلسه با  قدردانی از خدمات رئیس سابق جشنواره و مدیر اجرایی سابق جشنواره موسیقی فجر گفت: همدلی ستاد برگزاری جشنواره، همراهی اهالی رسانه و هنرمندان از جمله ملزومات پویایی جشنواره است.

سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر 24 تا 30 بهمن‌ماه سال جاری برگزار می‌شود و گروه‌ها و هنرمندان موسیقی برای شرکت در جشنواره تا ۱۷ آذرماه سال جاری فرصت دارند در سایت جشنواره به نشانی www.fajrmusicfestival.com ثبت نام کنند.