سرویس موسیقی هنرآنلاین: سامان احتشامی  آهنگساز و نوازنده پیانو در گفت‌وگو با خبرنگار هنرآنلاین در مورد جدیدترین فعالیت‌های خود گفت: این روزها در کنار تدریس پیانو روی موسیقی نمایش "کدو قلقلی و دیو" به کارگردانی رضا بابک کار می‌کنم که در مراحل پایانی قرار دارد.

احتشامی در مورد همکاری در کنسرت‌های مهران مدیری توضیح داد: قرار است زمستان امسال کنسرت‌های خارج از کشور آقای مدیری برگزار شود که بنده نیز به‌عنوان نوازنده پیانو در این کنسرت‌ها حضور خواهم داشت. در حال حاضر مشغول تمرین هستیم که جزئیات بیشتر آن متعاقباً اعلام خواهد شد.

او درباره همکاری با دیگر خواننده‌ها توضیح داد: بنده تا به حال به درخواست خودم با هیچ خواننده‌ای همکاری نکرده‌ام و اگر هم این اتفاق رخ داده، به درخواست خود آن‌ها بوده است. اصولاً تمایلی به همکاری با خواننده‌ها ندارم. چیزهای هست که من را دق می‌دهد باعث می‌شود حرص بخورم. خواننده‌ها در کنسرت‌هایشان میکروفن به دست می‌گیرند و با مردم احوال‌پرسی می‌کنند و مردم هم طبعاً آن‌ها را می‌شناسند، اما با نوازندگان به دلیل این که صحبتی نمی‌کنند، آشنایی ندارند. این موضوع من را بسیار اذیت می‌کند و به همین دلیل به خوانندگان حسادت می‌کنم و تا جایی که بتوانم موسیقی‌های بی‌کلام تولید می‌کنم!

این آهنگساز همچنین در مورد انتشار آلبوم جدید خود بیان کرد: بنده هر سال دو آلبوم بی‌کلام منتشر می‌کردم، اما از آنجا که عرضه و توزیع آلبوم‌های موسیقی در بازار متوقف شده است، آلبوم‌ها دیگر به‌صورت سی‌دی منتشر نمی‌شود. فکر می‌کنم تا سال 1400 سی‌دی نیز مانند نوار کاست جمع‌آوری شود. تکنولوژی موجب ‌شده است آثار هنرمندان در اینترنت منتشر شود. به همین دلیل تصمیم گرفتم با توجه به این شرایط دیگر آلبوم موسیقی منتشر نکنم.

 احتشامی در پایان در مورد برگزاری کنسرت مستقل در تهران و شهرستان‌ها خاطرنشان کرد: هر سال شرایطی فراهم می‌شد که کنسرت مستقل برگزار کنم، اما به دلیل اینکه تا پایان سال جاری درگیر پروژه‌های مختلف هستم، فرصت نمی‌کنم امسال کنسرتی مستقل داشته باشم، اما سال آینده حتماً کنسرتی به‌صورت مستقل برگزار می‌کنم.