به گزارش هنرآنلاین ، لئو روخاس نوازنده جهانی فلوت و پن فلوت 22 و 25 مرداد برای سومین بار پیاپی در تالار بزرگ وزارت کشور در تهران روی صحنه خواهد رفت.

هنرمند اکوادوری که در دو سال گذشته با 10 سئانس اجرا در تهران میزان حدود 20 هزار مخاطب موسیقی در کشور بود، برای سومین بار قرار است در تالار وزارت کشور برنامه اجرا کند و در صورت اتمام بلیت‌های این دو کنسرت تا روز برگزاری برنامه، او توانسته حدود 30 هزار مخاطب کنسرت را در ایران میزبانی کند.

وی پیش از سومین حضور متوالی خود در تهران درباره این تجربه گفت: پیش از اجرای کنسرت در ایران شناخت من از این کشور تنها مختص به فوتبالش بود. فوتبال ملی ایران را دنبال می‌کردم ولی کنسرتم باعث شد با آداب و فرهنگ این کشور بیشتر آشنا شوم و در این اجراها متوجه شدم مردم ایران مردمانی بسیار بااحساس و خوش‌برخورد هستند.

او درباره اجرای مردادماه امسال نیز گفت: برای این اجرا باز هم قطعاً با تفاوت‌های بسیار نسبت به کنسرت قبلی روی صحنه خواهم آمد و برنامه‌ریزی ویژه‌ای دراین‌باره دارم. برخی آثار جدید را اجرا خواهم کرد و دراین‌بین تمام تلاشم این است که بتوانم بار دیگر مخاطبان حاضر در سالن را غافلگیر کنم.

روخاس در اجرای قبلی خود در تهران و در حالی که به زبان انگلیسی سخن می‌گفت رو به حضار گفت: درست است که هم‌اکنون در تهران هستم اما سفر من به تهران درست از زمانی آغاز شد که پیشنهاد اجرا در کشور شما به من داده شد. من از همان روز تهران بودم و به‌راستی خودم را در ایران احساس می‌کردم. به‌راستی که من امشب به آرزو و رؤیای خود رسیدم.

محیط زیست و ارتباط میان اجزای سازنده طبیعت نظیر خورشید و خاک و آب از جمله موضوعات آثار و کنسرت‌های لئو هستند و او معمولاً با استایل سرخپوستی کارهایش را معرفی و اجرا می‌کند.

جدیدترین کنسرت لئو روخاس به همت موسسه رنگین‌کمان هنر جوان و تهیه‌کنندگی محمود شبیری و سپهر صاحبی روی صحنه خواهد رفت و بلیت‌فروشی این کنسرت در سایت TIK8 آغاز شده است.