به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری "نغمه حصار"، تازه‌ترین اجرای زنده پروژه "طرزِ مستور" با هنرمندی علی بهرامی فرد نوازنده سنتور و هادی آذرپیرا نوازنده تار و عود ساعت 21 روز دوشنبه 31 تیرماه به همت موسسه فرهنگی هنری "نغمه حصار" با مدیریت و تهیه‌کنندگی افشین معصومی در تالار رودکی تهران برگزار می‌شود.

"طرز مستور" که آلبوم آن نیز طی هفته‌های آینده در دسترس علاقه‌مندان موسیقی ایرانی قرار خواهد گرفت ازجمله پروژه‌های موسیقی ایرانی است که در ماه‌های اخیر علاوه بر تهران در چندین شهرستان نیز پیش روی مخاطبان قرار گرفته است.

از بهرامی فرد و آذرپیرا که همکاری‌های مشترکی با کیهان کلهر در کنسرت‌های پیشین او داشتند، پیش از این آلبوم بی‌کلام "راح روح" منتشر شد.

بهرامی فرد ازجمله هنرمندانی است که تحصیلات آکادمیک خود در دوره‌های عالی آموزشی به اتمام رسانده است. او علاوه بر تألیف کتاب‌های مختلف تخصصی و تدریس دروس مختلف موسیقی ازجمله ردیف موسیقی دستگاهی ایرانی، مبانی آهنگسازی، فرم و آنالیز و تئوری موسیقی در مراکز مختلف دانشگاهی و آموزشی آلبوم‌های "راهه"، "گشایش"، "ز بعد ما"،"تنها نخواهم ماند" را در بازار موسیقی منتشر کرده است.

آذرپیرا نیز ازجمله نوازندگانی است که نواختن تار ایرانی را ابتدا نزد داود آزاد آموخت. وی پس از شاگردی در محضر استاد محمدرضا لطفی عضو گروه موسیقی شیدا شد. این هنرمند پس از حضور در گروه موسیقی رهاب در گروه‌های دیگری چون مهرورزان و کسری در تبریز حضور یافته و بعد از چندی همراه با کیهان کلهر در کنسرت‌هایش به‌عنوان نوازنده تار به هنرنمایی پرداخت. حضور در چندین پروژه به‌عنوان نوازنده و کسب چند عنوان نوازنده برتر از جشنواره‌های معتبر موسیقایی در کشور و تدریس در چندین مجموعه آموزشی از دیگر فعالیت‌های این هنرمند در عرصه موسیقی است.