به گزارش هنرآنلاین، آرش زمانیان آهنگساز، تنظیم‌کننده و نوازنده که در ارکستر رضا یزدانی فعالیت می‌کند، نخستین قطعه رسمی خود را در مقام خواننده منتشر کرد.

زمانیان که پیش ‌از این دو کار با نام "زمستون" و "سرگیجه" را منتشر کرد، با انتشار قطعه "دلتنگی" با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به جرگه خوانندگان مجاز پیوست تا علاوه بر فعالیت‌هایش در زمینه نوازندگی و آهنگسازی، از این‌ پس به‌عنوان خواننده نیز در عرصه موسیقی حضور پیدا کند.

"دلتنگی" با آهنگسازی، تنظیم و خوانندگی زمانیان و ترانه محدثه عراقی، توسط میلاد عدل (نوازنده گیتار) میکس و مستر شده و غزل ترکیان طراحی کاور آن را عهده‌دار بوده است.

زمانیان درباره این اثر گفت: قطعه "دلتنگی" با زحمت و تلاش بسیار زیاد در کنار میلاد عدل، پس از طی شدن مراحل اخذ مجوز توسط شرکت آوای چنگ با مدیریت جناب آقای روشان، در فضای رسمی کشور منتشر شد که با توجه به استقبال مخاطبان از دو قطعه قبلی، تصمیم گرفتم علاوه بر فعالیت حرفه‌ای‌ام در زمینه آهنگسازی، تنظیم و نوازندگی، به‌عنوان خواننده مجاز در این عرصه نیز فعالیت داشته باشم و قطعاتی را با صدای خودم به انتشار برسانم.

در ادامه می‌توانید قطعه "دلتنگی" را بشنوید و در صورت تمایل دانلود کنید.