سرویس موسیقی هنرآنلاین: هومن اژدری خواننده، آهنگساز و ترانه‌سرای موسیقی راک و کانتری در گفت‌وگو با خبرنگار موسیقی هنرآنلاین گفت: این روزها برنامه‌ریزی برای برگزاری کنسرت هستیم که این کنسرت اوایل مرداد در برج آزادی برگزار می‌شود.

او ادامه داد: در این کنسرت 12 قطعه شامل "سرتاپا صدا"، "درگیر زمان"، "من و تو"، "چرت بعدازظهر"، "روزهای بی‌تو" و... اجرا می‌شود. علی باغ‌فر (درامز)، مازیار خواجیان (گیتار بیس)، امیرحسین بلوچیان (گیتار الکتریک)، پوریا قربانی (کیبورد) و... به‌عنوان نوازنده حضور دارند.

اژدری خاطرنشان کرد: تمام اشعار توسط خودم سروده شده است و تنظیم و آهنگسازی به عهده خودم بوده است.

اژدری در پایان گفت: آلبوم جدیدم که شامل 11 قطعه است در مراحل نهایی قرار دارد که این اثر تا اواخر تابستان به تهیه‌کنندگی علی اوجی منتشر می‌شود.

هومن اژدری شهریور سال گذشته بعد از حدود 20 سال فعالیت در حوزه موسیقی برای اولین بار در برج آزادی روی صحنه رفت. او که سال‌هاست در حوزه موسیقی فعال است، بیشتر کارهایش را در قالب گروه‌های خود پیش برده که گروه مد سیتی یکی از آن‌هاست. او از نوجوانی زیر نظر بزرگان عرصه موسیقی همچون فریدون فروغی، محمدرضا صادقی و محمد نوری آموزش دید و جزو هنرمندان نسل اولی است که موسیقی راک را در دهه 1370 به گوش مخاطبان رساند. اژدری که تک‌قطعه‌های بسیاری منتشر کرده، شهریور سال 1396 با انتشار قطعه "تناقض" به جریان رسمی موسیقی پیوست و همچنین آلبوم "میوت ایجنسی" با صدای او و موسیقی سیاوش امامی منتشر شد.