به گزارش هنرآنلاین، در کنسرت سمفونیک "صدای صلح" 37 نوازنده در بخش‌های مختلف از کشورهای متعددی حضور داشتند که اغلب آن‌ها فرانسوی بودند. نیمی از گروه کُر بهار لندن همراه با تعداد زیادی از اعضای گروه کُر لیون هم در کنسرت حضور داشتند و بر همین اساس تعداد اعضای کُر پاریس به 120 نفر رسید.

ارکستر فیلارمونیک پاریس ابتدا در روزهای 31 ماه می و اول ماه ژوئن در کلیسای مجلل سن‌ کلوتیو روی صحنه رفت. شال‌های قرمز که روی دوش 120 نفر نوازنده انداخته شده بود، یک زیبایی و شکوه بی‌کران به این کنسرت اضافه کرد که در قلب شهر پاریس برگزار شد.

در ادامه این سری کنسرت‌ها، ارکستر فیلارمونیک پاریس روز نهم ماه ژوئن هم به پایتخت انگلستان رسید و این بار برای مخاطبان خود در لندن به اجرا پرداخت. این کنسرت برای مردم لندن جالب بود، به‌ویژه از این نظر که هنرمندان ایرانی توانسته‌اند یک ارکستر فرانسوی را در فرانسه آماده کنند و ارکستر در لندن روی صحنه برود و آهنگ "ای ایران" را اجرا کند.

اجراهای ارکستر فیلارمونیک پاریس در پاریس و لندن با استقبال بسیار خوبی مواجه شد و علاوه بر مخاطبان ایرانی، جامعه فرانسوی هم از این برنامه‌ها استقبال خوبی به همراه آوردند و مخاطبان زیادی از شهرها و قشرهای مختلف فرانسه به دیدن این کنسرت آمدند.