به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای ارسباران، سی و سومین نشست " آیین آواز" با بزرگداشت بامداد فلاحتی خواننده سه‌شنبه 10 اردیبهشت ساعت 18 در فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود.

در این نشست فریدون شهبازیان، شهرام صارمی و سید حسین فلاحتی پدر بامداد درباره سیر آموزش، رشد هنری و ویژگی‌های شیوه آوازی بامداد فلاحتی صحبت می‌کنند و در ادامه بامداد فلاحتی برای حاضران آواز می‌خواند.

اجرای آواز هاشم احمدوند بخش دیگر این نشست است.

بامداد فلاحتی متولد سال 1361 در شهر یزد است. وی فارغ‌التحصیل رشته سرامیک صنعتی، کارشناس موسیقی و تحصیل‌کرده فارغ‌التحصیل رشته آهنگسازی از دانشگاه هنر و جهاد دانشگاهی است. بامداد فلاحتی از محضر هنرمندانی چون پرویز مشکاتیان، محسن کرامتی و حمیدرضا نوربخش بهره برده و در کنار جلال ذوالفنون نیز اجرای موسیقی داشته است.

سلسله نشست‌های تخصصی آموزشی "آیین آواز" نزدیک به سه سال است توسط باشگاه موسیقی ارسباران با هدف پاسداشت آواز ایرانی و احیای این هنر و تجلیل از چهره‌های موسیقی آوازی ایران و معرفی استعدادهای و صداهای تازه یا کمتر شناخته‌شده این هنر فعالیت دارد و امسال در نظر دارد به چهره‌های جوان و توانمند این عرصه نیز بپردازد.

حضور در سلسله نشست‌های "آیین آواز" برای عموم آزاد است.