به گزارش هنرآنلاین، جشنواره موسیقی نوروزی منطقه آزاد چابهار با اجرای علیرضا طلیسچی و شهاب مظفری به کار خود پایان داد.

در این جشنواره موسیقی که رضا صادقی نیز در آن به اجرای برنامه پرداخت و در روز نخستش کنسرت آرش و مسیح به دلیل همدردی با مردم سیل‌زده کشور لغو شد، حاضرین در اجراها در ابتدای برنامه به دعوت مجری جشنواره نسبت به درگذشتگان سیل ادای احترام کردند.

علیرضا طلیسچی در ابتدای کنسرتش دراین‌باره گفت: همیشه سعی کرده‌ام با اجراها و آثارم دل مردم را شاد کنم و امشب از اتفاقات اخیر در کشورم بسیار اندوهگینم. ولی اینکه با این شرایط باز هم می‌توانم دل مردم داغ‌دیده را برای لحظاتی اندک شاد کنم به من انرژی حضور روی صحنه را داده و بی‌شک تا زمانی که این انرژی هست، من هم در کنار مردمم هستم.

کنسرت طلیسچی که تا ساعت دو بامداد ادامه داشت، با استقبال جالب مخاطبانش روبه‌رو شد و در انتهای برنامه نیز این خواننده قطعه "دیوونه دوست داشتنی" را به همه بازماندگان سیل تقدیم کرد و گفت: امیدوارم این هم‌نوایی به گوش همه هم‌وطنانم برسد و برای لحظاتی هم که شده دل آن‌ها را شاد کنم.

شهاب مظفری نیز در روز آخر این جشنواره به اجرای برنامه پرداخت و در ابتدای کنسرتش رو به حاضرین گفت: دیدن برخی ویدئوهای سیل و آسیب‌هایی که به زندگی هم‌وطنانم رسیده واقعاً برای من دردناک بود. امیدوارم خدای بزرگ در این شرایط بد حواسش به همه ایرانی‌ها باشد و امشب می‌خواهم از حمایت همه هم‌وطنانم از مردم سیل‌زده تقدیر کنم و بگویم که واقعاً احساس غرور کردم. ما مردم احساساتی هستیم و همیشه در کنار همیم. کنسرت امشب را به همه آن هم‌وطنانم تقدیم می‌کنم.

جشنواره موسیقی منطقه آزاد چابهار نوروز امسال به همت عبدالرحیم کردی (مدیرعامل منطقه آزاد چابهار) در مجموعه "کلاسیک" این منطقه برگزار شد.