به گزارش هنرآنلاین ، "باغ و باران" نام اثری است تازه به آهنگسازی عباس ابوحمزه و آواز علی بختیار که در قالب هفت قطعه با عناوین "مرگ رقص گل"، "رند قدح نوش"، "شبی مهمانم کن"، "آوار"، "معجزه"، "اکسیر عشق" و "بی نشان" به اجرا در آمده است.

"باغ و باران" به صورت ارکسترال و با تلفیقی از سازهای شرقی و غربی ساخته شده است، قطعات این اثر بر سروده‌هایی از هوشنگ ابتهاج، هاتف اصفهانی، دکتر اسماعیل منصوری لاریجانی، محمد عبدالحسینی، پرنیان دیبا، عباس ابوحمزه و ندا موحدی پور اجرا شده اند و هنرمندان عباس ابوحمزه (پیانو، دف و دوتار)، سید حمید اعتمادنیا (تار و تنبور)، امیرحسین سیاوش پور (نی)، محمودرضا میرصیافی (ویولون)، دانیال جورابچی (ویولون)، امیدرضا سیف الهی (ویولون)، بهرنگ معتمدی (ویولونسل)، امیرحسین کیانپور (دودوک) و علی ابوحمزه (پرکاشن) در آن به نوازندگی و هنرنمایی پرداخته اند. همچنین علیرضا آزادگان و مسعود کمالی (صدابرداری و میکس و مستر اثر)، روح الله دلخانی (طراح) ، فتاح زینوری (عکاس) و سعید آزادی از دیگر دست اندرکاران تولید این آلبوم می باشند.

آلبوم "باغ و باران" با مجوز وزارت ارشاد (به نام مؤسسه فرهنگی و هنری چهارباغ بانگ) و تهیه‌کنندگی علی بختیار منتشر شده است. علاقمندان می‌توانند این اثر را به صورت اینترنتی از سایت بیپ تونز به آدرس اینترنتی Beeptunes.com خرید و دانلود کنند.