به گزارش هنرآنلاین ، کنسرت نمایش "هفت شهر عشق" که شب گذشته (جمعه 10 اسفند) سومین اجرای خود را در هتل اسپیناس تهران روی صحنه برد، در انتهای برنامه از سوی گوهر خیراندیش بازیگر این نمایش به روح خشایار الوند تقدیم شد و همه بازیگران و خواننده‌های روی صحنه به این نویسنده فقید ادای احترام کردند.

گوهر خیراندیش با ابراز ناراحتی از درگذشت خشایار الوند روی صحنه گفت: اجراهای نخست این کنسرت نمایش با خبر تلخ درگذشت نویسنده سرشناس ایران همراه شد. غم بزرگی داریم و همه جا صحبت از خشایار الوند است. این اجرا و این نمایش را از سوی همه بازیگران و خواننده‌ها و اعضای ارکستر "هفت شهر عشق" به روح خشایار الوند تقدیم می‌کنیم.

در اولین شب این برنامه و پیش از روی صحنه رفتن بازیگران، منصور سهراب‌پور تهیه‌کننده این نمایش با ابراز گلایه از حواشی عجیب که برای این کنسرت تئاتر پیش آمد، گفت:  شرایطی پیش آمده که باور کردنش برای خود ما هم سخت است. تا چهار ساعت قبل از اجرا شرایط به گونه‌ای شد که اجرا نباید روی صحنه می‌رفت. اعلام شد که نمایش امشب اجرا نرود و متاسفانه هنر هنوز اسیر سیاست‌بازی‌هاست. به واسطه حضور یکی از مقامات سیاسی کشورهای آسیای میانه (رئیس جمهور ارمنستان) در هتل اسپیناس شرایط به گونه‌ای بود که جو امنیتی سنگینی در هتل وجود داشت و همین موضوع باعث شده بود اجرا تا آستانه لغو پیش برود.

گروه موسیقی به رهبری محمدرضا عقیلی و حضور نوازنده‌های سرشناس از جمله رضا تاجبخش، هومن غفاری، علیرضا میرآقا (ارکستر 60 نفره) اجرای موسیقی زنده را بر عهده داشتند و محمد معتمدی و روزبه نعمت‌الهی نیز 8 قطعه را در خلال نمایش اجرا کردند.

نسیم ادبی، ریحانه پارسا، سیما تیرانداز، حسین سلیمانی، ژاله صامتی، شقایق فراهانی و با هنرمندی گوهر خیراندیش نیز بازیگران این نمایش را تشکیل می دادند. محمد حاتمی کارگردان این نمایش است و منصور سهراب پور و مرضیه مهدی زاده نیز تهیه کنندگان این برنامه هستند.

علی آقایی نسب نیز به عنوان مجری طرح در این پروژه حضور دارد.

گفتنی‌ست بلیت فروشی روزهای جدید این اجرا (14 و 15 اسفند) در سایت ایران کنسرت آغاز شده است.