به گزارش هنرآنلاین ، کنسرت لئو روخاس نوازنده فلوت و پن فلوت که پیش از این قرار بود در تاریخ 16 و 17 اسفند در برج میلاد روی صحنه برود، بنا به اعلام تهیه کننده این کنسرت برای دو سئانس دیگر در تاریخ 20 اسفند تمدید شد تا او اواخر امسال در شش سئانس میزبان دوستداران این سبک موسیقی در ایران باشد.

لئو روخاس در نخستین نقل قول رسمی خود درباره اجرا در ایران گفت: خبر استقبال از کنسرتم در ایران بسیار برای من هیجان انگیز است. من از کیلومترها دورتر به سرزمین شما ایرانی‌ها می‌آیم و آشنایی با این فرهنگ و ادبیات که از تاریخی کهن و خوش نام در جهان برخوردار است، برای من جذابیت‌های زیادی دارد.

وی افزود: برای اجرای جدیدم در ایران برنامه ریزی زیادی کرده‌ام و با موسیقی‌ام برای ایرانی‌ها آرامش هدیه می‌آورم. در فرهنگ ما موسیقی ارتباطی نزدیک با آرامش درون انسان دارد و بخش بزرگی از این آرامش، از طبیعت و اصواتش نشات می‌گیرد. اجرا در سالن ایران در در کنسرت قبلی برای من خاطرات زیادی را در پی داشت و این بار قطعاً با انرژی بیشتری به اجرای برنامه خواهم پرداخت.

کنسرت قبلی این خواننده در ایران نوروز امسال در برج میلاد برگزار شد.

کنسرت لئو روخاس به تهیه‌کنندگی محمود شبیری و سپهر صاحبی (موسسه رنگین کمان هنر جوان) در برج میلاد برگزار خواهد شد و بلیت فروشی سئانس‌های تمدیدی در سایت tik8 آغاز شده است.