سرویس موسیقی هنرآنلاین: سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر در حالی دومین روز خود را در عصر پنجشنبه 25 بهمن ماه پشت سر گذاشت که شهاب مظفری در سئانس ابتدایی سالن همایش‌های برج میلاد روی صحنه رفت.

از ساعات ابتدایی ورود حضار داخل سالن فضای شلوغی حکمفرما بود و برخی از قطعات هیت این خواننده توسط هواداران او در حال خواندن بوده و همگی بی صبرانه منتظر آغاز این کنسرت بودند.

با حضور ارکستر روی سن این چشم انتظاری به پایان رسیده و شهاب مظفری استارت اجرای خود با قطعه "قسم " آغاز کرده و بعد از پایان این تک آهنگ به خوش آمدگویی با مردم داخل سالن پرداخت.

دومین قطعه اجرایی این برنامه "30 ساگی " بود که بسیار مورد توجه هواداران این خواننده قرار گرفته و انرژی موجود در سالن همایش‌های برج میلاد را بیش از پیش کرد. عکس قدیمی، "دلبریتو کمترش کن" و … نیز از جمله دیگر قطعاتی بودند که با استقبال خوب مخاطبان اجرا شد.

"قسم "، "30 سالگی "، "ما باحالیم "، "تلخ "، "دلبری تو کمترش کن "، "عکس قدیمی "، "آی "، "وای وای "، "تو بخند "، "میگن که عوض شدی "، "منو ترکم نکن "، "دلبر جان " و "معذرت "، قطعات اجرایی این شب بودند.

نیما غفاری کیبورد، پیانو، امین قومی‌نژاد درام، کسرا خدیور کمانچه، ویولن، ابوالفضل پورشفیعی ساند دیزاین، لانچ پد، متین عابدی گیتار باس، سروش عدل گیتار الکتریک، علی لطفی ساکسیفون اعضای گروه ارکستر مظفری را تشکیل می دادند.

شب گذشته گروه سون در دومین سئانس سالن همایش‌های برج میلاد روی صحنه رفتند.

اجرای برنامه گروه سون با نیم ساعت تاخیر در سالن همایش‌های برج میلاد در حالی آغاز شد که قطعه "برج میلاد تهران" با صدای رضا یزدانی پخش شد.

پس از این اتفاق گروه سون با نمایش عکس‌هایی از گروه و اجراهای قدیمی خود با بزرگان موسیقی ایران همچون ناصر چشم آذر با اجرای قطعه "ای داد " اجرای خود را به شکل رسمی آغاز کرد.

پس از این قطعه، نوبت به قطعه "دیره " با تک نوازی ساکسیفون فرزاد صفوی رسید که سالن همایش‌های برج میلاد را در حال وهوایی دیگر قرار داد.

بعد از "دیره " حالا نوبت به "ادعا " رسید که از آلبوم "دنیای بعد تو " اجرا شد و پس از آن کیارش پوزشی تنظیم کننده وخواننده گروه ضمن خوشامدگویی به حضار گفت: ما آهنگ‌ها را براساس میزان کامنت‌هایی که ارسال شد انتخاب کردیم که این قطعات پرطرفدارترین قطعات ما بودند، اما آنچه که از این قطعات بیش از همه خواستار داشت قطعه "نرو " بود که به نظرما زیباترین کلمه عاشقانه دنیاست.

پس از اجرای این قطعه، آرش قنادی دیگر خواننده و تنظیم کننده گروه سون نیز طی سخنانی کوتاه گفت: افتخار می‌کنیم به وجود یکایک شما مخاطبان عزیز که در طی این سال‌ها ما را همراهی کردید. ما به آسانی روی استیج نیامدیم و همیشه مراحل اداری سختی را پشت سر گذاشتیم. خوشبختانه امروز خوانندگان خیلی راحت‌تر هستند و دیگر پشت درهای بسته نمی‌مانند. اتفاقی که برای ما بسیار افتاد اما ما خوشحالیم که درِ قلب شما همیشه به روی ما باز بوده است. سپس به اجرای قطعه "دوستت دارم " پرداختند.

پس از این به درخواست حضار قطعه "دنیای بعد تو " که از قطعات جدید گروه سون است با تکنوازی گیتار امیرقنادی خواننده، نوازنده و تنظیم کننده گروه اجرا شد.

در ادامه این شب گروه سون قطعاتی از آلبوم قدیمی خود را اجرا کردند و در نهایت در دومین شب از سی وچهارمین جشنواره موسیقی فجر این گروه جوان قطعات "حالم خرابه "،" یه راهی پیش روم بزار "،" دیونه "،"برات می‌میرم "،"ستاره " و... را اجرا کردند.

در این اجرا بهروز علی‌یاری کیبورد، محمد زمانی‌ها کیبورد، حسین شریفی ترومبون، حسن فراهانی ترومپت، پژمان فرهمند پرکاشن، سعید حسن زاده گیتار باس، فرزاد صفوی ساکسیفون، احد حضرتی بوزوکی، فرهاد فتحی پرکاشن، رضا رفتاری درامز، حمیدرضا نصرالهی پرکاشن، محمد رضوانی زاده گیتار کلاسیک گروه سون را همراهی کردند.