به گزارش هنرآنلاین، به نقل از روابط عمومی جشنواره موسیقی فجر، دونوازی کمانچه و دودوکِ حسام اینانلو و رضا عسگرزاده علاوه بر تهران در چهار شهر دیگر در قالب سی‌ و چهارمین جشنواره موسیقی فجر روی صحنه خواهد رفت.

اینانلو با اشاره به اینکه تمام بلیت‌های اجرای تهران به فروش رفته است، گفت:" استقبال خوبی در تهران شد و بلیت‌های اجرا قبل از شروع جشنواره به فروش رسید. همین موضوع باعث شد تا در سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر اجراهایی را هم به صورت موازی در شهرستان‌ها داشته باشیم.

وی تصریح کرد: با پیشنهاد انجمن موسیقی شهرهای مختلف، مقرر شد تا  26 بهمن در سمنان، 29 بهمن در زنجان، 4 اسفند در رشت و 6 اسفند در اصفهان اجرا داشته باشیم.

حسام اینانلو هم‌چنین درباره جزییات اجرا گفت: اجرایی که قرار است در سی و چهارمین جشنواره موسیقی داشته باشیم، یک دونوازی کمانچه و دودوک با ست الکترونیک خواهد بود.

photo_2019-02-08_12-56-39

وی ادامه داد: این اجرا سه بخش دارد که در بخش اول اجرای من به تنهایی خواهد بود و در بخش دوم با رضا عسگرزاده؛  نوارنده دودوک اجرایی را روی صحنه خواهیم برد.

اینانلو درباره بخش سوم اجرا گفت: بخش سوم نیز همانند بخش دوم همنوازی خواهد بود و تنها زمان بندی باعث شده که اجرای ما سه بخش داشته باشد.هر بخش سی دقیقه است که امیدواریم مخاطبان آن را دوست داشته باشند.

اینانلو با بیان این که، اولین بار است که چنین اجرایی را روی صحنه می‌برند گفت: این اولین بار است که این اجرا با ست الکترونیک روی صحنه می‌رود به همین دلیل برای آن تمرین زیادی کردیم. از شهریور ماه که حضور ما در جشنواره موسیقی قطعی شد تا امروز به صورت مداوم با رضا عسگرزاده تمرین کردهایم تا یک اجرای دو نفره خوب داشته باشیم.

اولین اجرای دونوازی کمانچه و دودوک ۲۷ بهمن ساعت ۲۱:۳۰ در فرهنگسرای نیاوران روی صحنه  خواهد رفت.