به گزارش هنرآنلاین، اُپرا – نمایش "هفت شهر عشق" که قرار بود دی ماه امسال در سالن وزارت کشور روی صحنه رود با همکاری اداره کل هنرهای نمایشی وزارت ارشاد، اسفند ماه در سالن اسپیناس پالاس روی صحنه خواهد رفت.

علی آقایی نسب تهیه کننده "هفت شهر عشق" در توضیح روند اتفاقات پیش آمده برای اجرای این برنامه گفت: چند هفته سخت را گذراندیم و برای روی صحنه رفتن این برنامه واقعا انرژی زیادی از ما رفت. تشکر ویژه ای دارم از اداره کل هنرهای نمایشی وزارت ارشاد و معاونت نمایشی که به شدت پیگیر حل مشکلات ناخواسته بودند و اگر همکاری این دوستان نبود قطعا دیگر امیدی به اجرای این برنامه نداشتیم.

آقایی نسب افزود: با همکاری وزارت ارشاد در مرکز هنرهای نمایشی، پیش بینی روی صحنه رفتن این برنامه در سالن اسپیناس پالاس در اسفند ماه را کرده ایم.

ضمنا وی با اشاره به برخی هجمه ها در فضای مجازی و برخی رسانه ها درباره این اُپرا نیز گفت: من همیشه حق را به مخاطب می‌دهم. با توجه به این اتفاقات قطعا وظیفه ما سنگین تر شده است و همه توانمان را برای برگزاری هر چه بهتر این برنامه در سالن اسپیناس و اسفندماه خواهیم داشت و امیدواریم رسانه ها در پیشبرد اهداف این برنامه فرهنگی در کنار ما باشند.