به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی سی و چهارمین جشنواره موسیقی، بررسی چالش‌ها و عدم تحقق قانون حمایت از مؤلف و مصنف در موسیقی ایران، بررسی عملکرد نهادهای آموزشی در ایران، راهبردهای آموزش موسیقی ایرانی به کودکان و تأثیر تحولات فرهنگی و اجتماعی در موسیقی ایران از جمله موضوعاتی است که در, ویژه‌برنامه رادیو گفتگو به آن پرداخته می‌شود.

همچنین بررسی وضعیت موسیقی ایرانی در مواجه با چالش‌های جهانی شدن و پیامدهای آن و همچنین بررسی تأثیر جریانات موازی در سیاست‌گذاری موسیقی ایران دو موضوع دیگری است که در روزهای پایانی جشنواره با حضور مهمانان مختلف بررسی می‌شود.

شهاب منا، بابک چمن آرا، هومان اسعدی، حمیدرضا اردلان، ندا نصیری، بهزاد میرزایی، رضا صمیم، آروین صداقت کیش، بردیا صدرنوری و مانی جعفرزاده مهمانان این ویژه‌برنامه هستند.

گفتمان رادیویی چهل سالگی موسیقی هر شب ساعت ۹ با واحد سیار رادیو گفتگو از تالار وحدت به مدت 6 شب به‌صورت زنده پخش خواهد شد.

سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر از 24 تا 30 بهمن در تهران برگزار خواهد شد. علاقه‌مندان به حضور در اجراهای جشنواره فجر می‌توانند با مراجعه سایت‌های iranconcert.com و 3670.ir بلیت اجرای مورد نظر را تهیه کنند.

دانلود فایل