به گزارش هنرآنلاین، "شهر دیوونه" احسان خواجه امیری با 10 قطعه به نام‌های "شهر دیوونه"، "ترکم کرد"، "غریبه"، "لب تر کن"، "تو بارون"، "با دلم"، "میرم"، "وقتی می خندی"، "خلاصم کن" و "صحنه" روانه بازار موسیقی کشور شده است. تهیه‌کنندگی این آلبوم را مجید عبدی بر عهده دارد.

خواجه امیری در این آلبوم علاوه بر همکاری با چهره‌هایی که پیش‌تر نیز با آن‌ها کار کرده بود، با هنرمندانی جدید نیز همکاری کرده است.

روزبه بمانی، پدرام کشتکار، سعید زمانی، معین راهبر، مهدی ایوبی، زهرا عاملی، سعید شمس، آرش محرابی، ساره تاجیک، عاطفه حبیبی، امیر حسین فیض، وحید پویان، فرشید ادهمی، بهداد ضرغامی و ... از جمله هنرمندانی هستند که در آلبوم جدید خواجه‌امیری همکاری کرده‌اند.

"شهر دیوونه" نهمین آلبوم احسان خواجه امیری پس از آلبوم‌های "من و بابا"، "برای اولین بار"، "سلام آخر"، "فصل تازه"، "یه خاطره از فردا"، "عاشقانه‌ها"، "پائیز تنهایی" و "30 سالگی" است.

 خواجه امیری آلبوم "شهر دیوونه" را به ترانه‌سرای فقید کشورمان تقدیم کرده و نوشته: این مجموعه را تقدیم می کنم به افشین یداللهی که این مسیر را با او شروع کردم.

پیش فروش نسخه نفیس آلبوم "شهر دیوونه" شامل سی دی و پوستر امضا شده از طریق اپلیکیشن آپ و پیش فروش نسخه دیجیتال  از طریق ارسال  #733*1* (ستاره یک ستاره هفتصد و سی و سه مربع) صورت خواهد گرفت و همزمان سایت بیپ تونز نیز فروش دیجیتال این آلبوم را بر عهده دارد. پخش دنیای هنر این اثر آلبوم را توزیع کرده است.

مراسم رونمایی و جشن امضای آلبوم "شهر دیوونه" با حضور احسان خواجه امیری و عوامل آلبوم، چهارشنبه سوم بهمن از ساعت 15 در پردیس سینمایی ملت برگزار خواهد شد. حضور برای عموم آزاد است.

خواجه‌امیری جزو معدود خواننده های پاپ است که درزمینه انتشار آلبوم همچنان فعال است و بر خلاف دیگر هنرمندان حوزه موسیقی پاپ که به انتشار آثار به صورت تک آهنگ تاکید دارند، همچنان سالی یک آلبوم را روانه بازارموسیقی کشور می‌کند.