سرویس موسیقی هنرآنلاین:  کنسرت‌های موسیقی که به دلیل ایام فاطمیه به مدت یک‌ هفته از جمعه 28 دی‌ماه تا سه‌شنبه دوم بهمن‌ماه تعطیل است، از روز چهارشنبه سوم بهمن‌ماه از سر گرفته خواهد شد. موسیقی پاپ طبق روال همیشه پیشتاز اجراهاست.

امید حاجیلی

این خواننده در روزهای سوم و چهارم بهمن‌ماه در دو شب و هر شب دو سئانس میزبان طرفدارانش در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی خواهد بود. حاجیلی که ساز ترمپت را تدریس می‌کند، در این کنسرت علاوه بر خوانندگی ترمپت هم می‌نوازد.

حاجیلی در این برنامه قطعات "مجنون"، "بمب عشق"، "وقت گل نی"، "ای داد"، "ترک دیار"، "دلبر"، "رفتم از دست"، "حالا"، "وای وای"، "کوچه لر"، "نقش جمال"، "افتاد" و "اقاقیا" از آلبوم "حاجیلیتو" را برای مخاطبان اجرا می‌کند.

انوشیروان تربتی پیانو و کیبورد، امیر مسعود پهلوان نی انبان، آرشام غفوری گیتار الکتریک، مجید برومند گیتار بأس، آرش صمیمی ساکسیفون و نی، محمد مرتضوی ترومپت، ارشیا والی ترومپت، حسن فراهانی ترومپت، مهدی گل کرمی ترومبن، حسین شریفی ترومبن، سینا پرتوی درامز، محسن خاش و اکبر شهریاری پرکاشن، رضا اسداللهی ناقاره، سامان علوی گارمون، احسان عبدی پور سرنا و امیر عبدی پور دهل اعضای ارکستر این خواننده را تشکیل می‌دهند.

کنسرت امید حاجیلی در روز‌های سوم و چهارم بهمن‌ماه در دو سئانس 19:30 و 22:15 برگزار خواهد شد.

ایوان بند

اولین کنسرت رسمی ایوان بند از مجموعه‌های نوپای موسیقی پاپ ایران با اعلام موسسه برگزارکننده برنامه برای یک نوبت دیگر تمدید شد.

اولین کنسرت رسمی ایوان بند روز جمعه ۱۶ آذرماه در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد که به خاطر استقبال هواداران برای یک نوبت دیگر در روز سوم بهمن‌ماه میزبان طرفداران خواهد بود. این اجرا در حالی برگزار می‌شود که این مجموعه طی ماه‌های گذشته قطعات "عالیجناب" و "شاهکار" را در فضای مجازی منتشر کرده بودند.

این گروه به خوانندگی حسین شریفی و آهنگسازی و رهبری ارکستر فؤاد غفاری با ترانه‌های حدیث دهقان به تنظیم مصطفی مؤمنی و دیگر نوازندگان ارکستر گروه روی صحنه می‌روند. کنسرت ایوان بند روز سوم بهمن‌ماه ساعت 19 و 22 در سالن همایش‌های برج میلاد برگزار خواهد شد

فرزاد فرزین

جدیدترین کنسرت فرزاد فرزین خواننده موسیقی پاپ در سالن همایش‌های برج میلاد با حضور طرفدارانش برگزار می‌شود. این خواننده قرار است در این برنامه قطعات آلبوم جدیدش "شانزه لیزه" و قطعات منتشرشده جدید و قدیم خود را برای مخاطبان اجرا کند.

این کنسرت روز پنجشنبه چهارم بهمن‌ماه در دو نوبت 19 و 22 در سالن مرکز همایش‌های برج میلاد تهران برگزار می‌شود.