به گزارش هنرآنلاین، موسسه نشر و پخش موسیقی "شید رکوردز" (sheed records) در تازه ترین فعالیت هنری خود فراخوانی را برای انتخاب آثار آهنگسازان مستعد ایرانی منتشر کرده است.

این  فراخوان در سه بخش متفاوت انتشار یافته که براساس آن آثار الکترونیک، اینسترومنتال (بی کلام) و آثار نوآورانه در قالب موسیقی ردیف-دستگاهی ایران مورد ارزیابی قرار می گیرند. در این فراخوان آمده است:

1. مدت زمان آثار ارسالی باید حداقل 2 و حداکثر 5 دقیقه باشد.

2. صاحبان آثار باید بین 35-25 سال سن داشته باشند.

3. حداقل 70 درصد هر اثر به صورت آکوستیک ضبط و اجرا شده باشد.

4. فایل نهایی آثار ارسالی باید میکس و مستر شده باشند.

"شید رکوردز" اعلام کرده است از بین آثار ارسالی 15 اثر را انتخاب و در پلتفرم های جهانی با نام صاحبان آثار منتشر خواهد کرد. علاوه بر این مجموعه ای از این قطعات به صوت آلبوم صوتی توسط این کمپانی در آمریکا منتشر خواهد شد.

علاقمندان واجد شرایط می توانند آثار خود را از 15 ژانویه تا 25 فوریه 2019 به آدرس info@sheedrecords.com ارسال کرده و یا برای دریافت اطلاعات بیشتر به سایت این کمپانی به آدرس www.sheedrecords.com مراجعه کنند.  

کمپانی "شید رکوردز" از سال 2017 کار خود را در زمینه نشر و پخش موسیقی آغاز کرده و هنرمندان بسیاری همکاری کرده است. این موسسه معتقد است هر ساله در ایران آثار زیادی تولید می شوند که از منظر آهنگسازی، تکنیک نوازندگی و اعتبار هنری از جایگاه خوبی برخوردارند که با انتشار صحیح و تیزبینانه می توانند شناسنامه ای از موسیقی امروز ایران در جامعه جهانی باشند.