سرویس موسیقی هنرآنلاین: نیما جوان مدیر نشر و پخش "جوان" درباره فعالیت‌‎های این شرکت به هنرآنلاین توضیح داد: شرکت "جوان" روزهای شلوغ و پرکاری را در آستانه سال جدید سپری می‌کند. به تازگی آلبوم ترانه‌های کودکانه‌ از نجوا خبازیان را با عنوان "یه سر و دو گوش" رونمایی کردیم که به شکلی جالب و باورنکردنی به چاپ دوم رسید.

او ادامه داد: این نشان دهنده این است که با وجود مشکلات فراوان در عرصه نشر و پخش اما همچنان برخی آلبوم‌ها در بازار از فروش خوبی برخوردار هستند. از این اتفاق همه ما در عین حال که شوکه شده‌ایم خوشحال هم هستیم و امیدوارم این روند ادامه داشته باشد.

این ناشر اضافه کرد: علاوه بر این آلبوم "خیابان پنجاه و پنجم" از آزاده مهدوی آزاد به علاوه آلبوم "نو هنگام" از علیرضا اشرف پور که یک آنسامبل تلفیقی است با استقبال خوبی مواجهه شده است. همچنین روزهای 20 و 21 دی ماه هم از ارکستر زهی "آرکو" رونمایی صورت خواهد گرفت.

جوان همچنین گفت: این اجرا هم‌زمان به‌عنوان مراسم رونمایی این ارکستر در ساعت 20:0 تالار رودکی برگزار خواهد شد، ارکستر زهی "آرکو" به رهبری و مدیریت هنری ابراهیم لطفی، اولین اجرای خود را در تالار رودکی روی صحنه می‌برد. علی جعفری پویان از شاگردان ارشد ابراهیم لطفی در این کنسرت به‌عنوان کنسرت مایستر حضور دارد.

او تاکید کرد:  ابراهیم لطفی نوازنده و مدرس شناخته شده ویولن از تابستان امسال  اقدام به تشکیل ارکستر زهی کلاسیک  متشکل از نوازندگان جوان و برجسته سازهای زهی کرده و به اجرای رپرتواری با محوریت آثار دوره باروک خواهد پرداخت.

این تهیه کننده موسیقی در پایان گفت: جدا از این برنامه و آلبوم ها اتفاقات خوب دیگری در حوزه موسیقی خواهیم داشت که اطلاعات بیشتر بعدا اطلاع رسانی خواهد شد.