به گزارش هنرآنلاین، آلبوم صوتی و تصویری "شوانی شوانی" اثر شاهو عندلیبی و گروه موسیقی آوای عندلیب، از سوی مؤسسه فرهنگی و هنری ایران گام منتشر شد.

آلبوم "شوانی شوانی" مجموعه صوتی و تصویری کنسرت گروه آوای عندلیب به سرپرستی و خوانندگی شاهو عندلیبی است که در دی ماه ۱۳۹۲ در تالار وحدت برگزار شد. این اثر در قالب ۱۳ قطعه به عناوین "عاشقان"، "ساز ۱"، "عاشق و مست"، "مقام۱"، "هرچند"، "مقام۲"، "نجیبی"، "مقام ۳"، "شوانی شوانی"، "مقام ۴"، "سابلاخی"، "ساز ۲" و "نشمیل نشمیل" اجرا و تولید شده است.

شاهو عندلیبی (آواز، دف)، علیرضا دریایی، مهرداد ناصحی (کمانچه)، میلاد علیپور، آنارام زهرایی (تار)، امین گلستانی، فاطمه امان آبادی (عود)، مهدی بصیرت منش (بم قیچک)، سحر میرهاشمی (قانون)، علیرضا بشر دوست (سنتور)، ماهور زمانه پور (تنبک)، مینا احمدی (بم تار)، میلاد قریشی (دف، بندیر)، فائزه کامیاب و سحر زیبائی (همخوان) از هنرمندانی هستند که در این اثر به هنرنمایی پرداخته اند.

علاقه‌مندان می توانند نسخه فیزیکی و اورجینال اثر را از مراکز معتبر فروش در بازار موسیقی تهیه یا نسبت به خرید آنلاین و قانونی آن از طریق سایت www.ritmo.ir اقدام نمایند.