به گزارش هنرآنلاین، امین شکرشکن  فصل تازه فعالیت‌های موسیقایی خود را با همکاری و حمایت محمد آینه چی، آغاز کرده است و طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته پس از قطعه "آی مردم"، دو تک آهنگ دیگر نیز از وی پیش از انتشار نخستین آلبوم رسمی‌اش منتشر خواهد شد.

"آی مردم" از سروده‌ها و ساخته‌های پژواک انتظاری، توسط عباس بنازاده تنظیم‌شده و محمد آینه چی مدیریت تولید آن را بر عهده داشته است.

شکرشکن درباره نخستین قطعه رسمی‌اش بیان کرد: این آهنگ در سبک دیپ هاوس ساخته و تنظیم‌شده است و فضایی عاشقانه و رمانتیک و با کارهای قبلی من تفاوت‌های زیادی دارد که امیدوارم موردتوجه مخاطبان قرار بگیرد. همچنین موزیک‌ویدیو این قطعه به کارگردانی و تصویربرداری عباس بهشتی آماده انتشار است که در روزهای آینده منتشر خواهد شد.

این خواننده در مورد آغاز فصل جدید فعالیت‌هایش گفت: طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته پس از انتشار تک آهنگ و موزیک ویدیو "آی مردم"، دو تک آهنگ و یک موزیک ویدیو در پروسه‌های زمانی گوناگون و پیش از انتشار نخستین آلبوم رسمی، منتشر خواهیم کرد و این قطعات در دسترس مخاطبان قرار می‌گیرد.

وی درباره نخستین آلبوم رسمی خود توضیح داد: در این آلبوم با هنرمندان سرشناس موسیقی همچون عبدالجبار کاکایی، پژواک انتظاری، علی کیانی، عباس بنازاده، آرتین زمانی، محمد فلاحی و حسین پور معصومی همکاری داشته‌ام و مراحل تولید و اخذ مجوز نیز به پایان رسیده است و تا پایان امسال نسبت به انتشار نخستین آلبوم رسمی‌ام اقدام خواهم کرد که جزییات آن را به‌زودی اعلام می‌کنم.

شکرشکن افزود: از ابتدای سال آینده نیز تور کنسرت‌های من از تهران آغاز می‌شود و در ادامه در  شهرستان‌های گوناگون به اجرا خواهم پرداخت و طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته، مخاطبان شاهد اجراهای متفاوت خواهند بود.

وی در پایان گفت: به‌زودی در برنامه پرمخاطب "من و شما" به‌عنوان مهمان حضور پیدا خواهم کرد و توضیحاتی را درباره فصل تازه فعالیتم در عرصه موسیقی ارائه می‌کنم.

در ادامه می‌توانید قطعه "آی مردم" با صدای امین شکرشکن را بشنوید.