به گزارش هنرآنلاین، آلبوم موسیقی "انتظار" با صدای علیرضا خیابانی از سوی مؤسسه فرهنگی و هنری ندای ایماژ تبریز، منتشر و راهی بازار شد.

تنظیم قطعات این آلبوم را بهمن میرزازاده بر عهده داشته و بر چند ترانه محلی و سروده‌هایی از رسول حمزه اف و بختیار وهاب زاده با آهنگسازی بهرام منصور اف، قلی عسگر اف، نیامدّین و امین ثابت اوغلو به اجرا در آمده است.

این آلبوم که با همکاری آنسامبل سما اجرا شده، شامل هفت قطعه به نام‌های "قادانی من آلیم"، "عزیز دوستوم"، "آلما آتدیم"، "گئجه لر"، "آذربایجان"، "کیمه یالواریم" و "داشلی قالا" است و بهمن میرزا زاده (تار، عود)، سعید میرزا زاده (کمانچه)، یوسف محرمیان (بالابان) و نقی صاحبقرانی (ناغارا) در نوازندگی قطعات به هنرنمایی پرداخته‌اند.

بهمن میرزازاده (صدابرداری، میکس-مسترینگ و نظارت ضبط)، پویا راعیان و داریوش اسدالله پور (صدابرداران)، محمد باقر آقا میری (نگارگر)، استودیو ندای ایماژ تبریز-داریوش (ضبط) و غلامرضا میرزازاده به عنوان تهیه کننده و مدیر هنری این اثر، دیگر عوامل تولید این آلبوم بوده‌اند.

"انتظار" از سوی مؤسسه ندای ایماژ تبریز منتشر شده و از همین موسسه، دومین آلبوم علیرضا خیابانی با نام "شیرین یوخو" هم در آینده نزدیک به انتشار خواهد رسید. علاقه‌مندان می‌توانند نسخه فیزیکی و اصلی "انتظار" را از مراکز معتبر فروش در بازار موسیقی تهیه یا نسبت به خرید آنلاین و قانونی آن از طریق www.ritmo.ir اقدام کنند.