به گزارش هنرآنلاین، محمد موحدنیا، آهنگساز و نوازنده سنتور از انتشار اثر جدیدش خبر داد و گفت: مدتی است که به تماشای فرازوفرود دنیای موسیقی و همسان با آن جریانات اجتماعی هستم و در واقع نغمات و کلمات جاری شده در این قطعه، محصول اتفاقاتی است که جامعه را در برگرفته است.

وی افزود: این اثر که "اشک‌ریزان" نام دارد کاری است با کلام، با یک موسیقی کاملاً اجتماعی که البته شعر آن نیز سروده خودم است.

این آهنگساز در پایان صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: ایده نخست من اجرا با یک ارکستر بزرگ بود، اما در نهایت به این نتیجه رسیدم که با یک فضای متفاوت‌تری پروژه را دنبال کنم. چند ماهی روی این اثر کار کردم و در حال حاضر هم در مرحله ضبط آن هستیم که امیدوارم نتیجه خوبی حاصل شود. ناگفته نماند که تهیه‌کنندگی و مدیریت این پروژه به عهده نیما سلیمان تبار است و جزئیات بیشتر این اثر را در زمان انتشارش خواهم گفت.

محمد موحدنیا از شاگردان برجسته زنده‌یاد پرویز مشکاتیان است و تابه‌حال اجراهای متعددی در قالب‌های مختلف آلبوم، کنسرت و تک آهنگ به انتشار رسانده است. سودای وطن اولین آلبوم رسمی از این هنرمند است که در ۱۳۹۲ راهی بازار موسیقی شده است.