به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری "رادنواندیش"، آلبوم "عاشقانه در باران" با شعر و دکلمه بابک صدرنوری و موسیقی بردیا صدرنوری و آلبوم بی کلام "نیایش" با تک‌نوازی پیانو صدرنوری پنجشنبه اول آذر ساعت 21:30 همزمان با برگزاری کنسرت "ره عشق" به نوازندگی پیانو صدرنوری و نوازندگی ویولن علیرضا چراغچی در تالار وحدت، به صورت رسمی رونمایی خواهند شد.

آلبوم "عاشقانه در باران" اثر تازه‌ای از موسسه فرهنگی هنری "راد نو اندیش" است که مشتمل بر 21 قطعه موسیقایی با شعر و دکلمه بابک صدرنوری و آهنگسازی و نوازندگی پیانو صدرنوری است که در این اثر ناصر ایزدی به عنوان مدیر موسیقی، پرهام عرب طراح گرافیک، حمیدرضا یاسوری صدا بردار، امید نیک بین (استودیو شهر صدا) میکس مسترینگ، مریم صدرنوری طراح جلد، مهرناز کرمی مشاور هنری، عوامل اجرایی را تشکیل می‌دهند.

"عاشقانه در باران"، "رنگین کمان عشق"،"تا بهاری دیگر"، "شاعرتراز همیشه"، "پنجره تنهایی"، "هفت سین"، "صدای فاصله‌ها"، "با این همه درد"، "سکوت و فریاد"، "باران که می‌بارد"، "آسمان شاعر شده است"، "وسعت خوشبختی"، "درآغوش باد"، "سفرهای بی انجام"، "خنده‌های تو"، "آرامش دریا"، "در انتظار مهتاب"، "حدیث دلتنگی"، "هوای تازه"، "بغض هزار ساله" و "انتظار بی پایان"عنوان قطعاتی هستند که در این آلبوم گنجانده شده است.

آلبوم بی کلام "نیایش" نیز متشکل از 9 قطعه بی کلام با نام‌های "بی کران"،"خواستن"، "ابهام"، "سرگشتگی"، "عشق"، "رؤیا"، "نیایش"، "بهشت"،"سماع" که صدرنوری به عنوان آهنگساز و نوازنده پیانو در این اثر حضور داشته است. ناصر ایزدی مدیر موسیقی، پرهام عرب طراح گرافیک، مهرناز کرمی مشاوره هنری، امید نیک بین (استودیو شهر صدا) میکس مسترینگ، حسین حاجی بابایی عکاس هنرمندانی هستند که در این آلبوم به عنوان اعضای گروه اجرایی حضور دارند.

در این کنسرت که به همت موسسه فرهنگی هنری "راد نو اندیش" میزبان علاقه مندان موسیقی ایرانی است قطعاتی در دستگاه‌های ماهور، اصفهان و چهارگاه با اجرای آثاری از آهنگسازان صاحب نام موسیقی کشورمان از جمله پرویز یاحقی، حبیب الله بدیعی، همایون خرم، اسدالله ملک، انوشیروان روحانی و تعدادی دیگر به مخاطبان ارائه می‌شود.