به گزارش هنرآنلاین، کنسرت "ناگفته" با اجرای شهرام ناظری و حافظ ناظری یکشنبه ۲۹ مهر در سالن 3500 نفرِ "سونی سنتر" همراه با تقدیر مجلس کانادا برگزار شد.

در متن این تقدیر آمده است: از شما سپاسگزاری می‌کنیم که استعداد اسطوره‌ای و نبوغ هنری‌تان را با مردم تورنتو درمیان گذاشتید و بدانید که طرفدارهای بسیار زیادی در اینجا دارید

استاد شهرام ناظری ضمن خوش‌آمد گویی به حضار از این‌که در کنسرت "ناگفته" شرکت کردند تشکر کرد و گفت: بسیار سپاسگزاریم که با سختی خودتان را به این کنسرت رسانده‌اید.

حافظ ناظری خالق اثر "ناگفته" نیز ضمن تشکر از همراهی مردم حرف‌هایش را این‌گونه آغاز کرد: هدف این کنسرت این است که فرهنگ شنیداری مردم را عوض کند. ما می‌توانستیم قطعه‌های خاطره‌انگیز انجام بدهیم، اما کار سخت را انتخاب کردیم تا بر شما و نسل جوان دوستدار موسیقی تأثیر بگذاریم و از طریق موسیقی با جهان ارتباط برقرار کنیم.

حافظ ناظری با همراهی شهرام ناظری و گروه بین‌المللی "ناگفته" چندی پیش تمرینات خود را در کانادا آغاز کرد و اولین اجرای خود را ۱۳ اکتبر (۲۱ مهرماه) در اتاوا روی صحنه بردند. این در حالی است که ۱۴ اکتبر (۲۲ مهرماه) مونترال میزبان حافظ ناظری و گروهش بود.

همچنین اعضای گروه ۲۱ اکتبر مصادف با ۲۹ مهرماه به تورنتو سفر کردند. ۲۷ اکتبر (۵ آبان‌ماه) کلگری و در نهایت ۲۸ اکتبر (۶ آبان‌ماه)، ونکوور میزبان فصل جدیدی از "ناگفته" خواهد بود.