سرویس موسیقی هنرآنلاین: بابک زرین آهنگساز بعد از همکاری با منوچهر هادی در سریال "عاشقانه"، این بار قرار است موسیقی متن "رحمان 1400" تازه‌‌ترین تجربه سینمایی هادی را بسازد.

زرین درباره این همکاری به هنرآنلاین گفت: خوشحالم که بعد از تجربه همکاری موفق با دوست و کارگردان خوب، منوچهر هادی در سریال "عاشقانه" که ساخت موسیقی سریال و تیتراژهای آن را به عهده داشتم، دومین همکاری من با او در فیلم "رحمان 1400" رقم می‌خورد.

او ادامه داد: "رحمان 1400" فیلم پرستاره‌ای است که برای حضور در جشنواره فیلم فجر آماده می‌شود. امیدوارم شاهد موفقیت این فیلم باشم و تمام سعی خود را می‌کنم تا اثری درخور توجه با سطح کیفی بالا برای این فیلم بسازم.

زرین همچنین گفت: از این به بعد کارهایی را که خوانده‌ام به شکل متصل و در فاصله زمانی کمتری منتشر خواهم کرد. همچنین به‌زودی شاهد کارهای متفاوتی از من و سعید شریعت خواهید بود. او یکی از خوانندگان جدید است که صدای تازه، زیبا و پرقدرتی را دارد. تک آهنگ "وقتشه" با صدای مانی رهنما و آهنگسازی من نیز به‌زودی منتشر خواهد شد.

"رحمان 1400" در حال حاضر با حضور چهره‌هایی نظیر مهران مدیری، محمدرضا گلزار، سعید آقاخانی، بهرام افشاری، یکتا ناصر و ساره بیات مراحل فیلمبرداری را پشت سر می‌گذارد.