به گزارش هنرآنلاین، کریستوفر فون دیلن سرپرست گروه موسیقی آلمانی شیلر با حضور در مجموعه شهر صدای پارسیان به مدیریت آیدین الفت پس از ضبط اثر جدید این گروه به خوانندگی حجت اشرف‌زاده در یک نشست پرسش و پاسخ از بایدها و نبایدهای موسیقی الکترونیک صحبت کرد.

فون دیلن در این نشست به پرسش‌های تخصصی مطرح‌شده توسط شرکت‌کنندگان پاسخ داد و تجربیات و نوع نگرش خود را به موسیقى و به‌خصوص موسیقى الکترونیک با آن‌ها به اشتراک گذاشت. در پایان در پایان این جلسه پرسش و پاسخ یک جلد نفیس از شاهنامه فردوسی، به‌عنوان نشان ادبیات کلامی موسیقی ایرانی، از طرف مجموعه شهر صداى پارسیان به کریستوفر فون دیلن اهدا شد.

سرپرست گروه آلمانی شیلر که آذرماه سال گذشته برای نخستین بار در تهران روی صحنه رفت چندی قبل با شنیدن صدای حجت اشرف زاده در زمان حضورش در ایران تصمیم به همکاری با این خواننده گرفت. به همین دلیل پس از اتمام تور کنسرت‌هایش در اروپا، مجدداً به ایران سفر کرد تا همکاری‌اش با این آوازخوان ایرانی را در یکی از قطعات جدیدترین آلبوم گروهش در استودیوی "شهر صدای پارسیان" با صدابرداری امید نیک‌بین مدرس و صدابردار شناخته‌شده موسیقی کشورمان و دستیاری امیر والی رقم بزند. در این آلبوم علاوه بر حضور حجت اشرف زاده به‌عنوان خواننده و بسیاری از هنرمندان شاخص ایرانی در زمینه نوازندگی سازهای نی، دف، دایره، دوتار و تنبور حضور دارند.

مجموعه شهر صدای پارسیان از جمله‌های مؤسسات فعال حوزه مهندسی صداست که با هدف آموزش حرفه‌ای مهندسی صدا در ایران سعی بر انتقال دانش و تجربه جهانی به ایران را داشته است.