سرویس موسیقی هنرآنلاین: آرمین قیطاسی آهنگساز و نوازنده فلوت و سرپرست گروه آرس‌نوا به هنرآنلاین گفت: هم‌اکنون در تدارک و برنامه‌ریزی برای برگزاری کنسرت هستیم که اواخر پاییز در تهران برگزار می‌شود. قرار است در این کنسرت با خواننده‌های مختلف به اجرای برنامه بپردازیم.

قیطاسی تأکید کرد: در این کنسرت با رپرتوار جدید به صحنه می‌رویم که ساخت تمامی قطعات تمام شده است. بخشی از این کنسرت به اجرای چند قطعه لاتین و موسیقی فیلم اختصاص دارد.

سرپرست گروه آرس‌نوا درباره اعضا و نوازندگان گروه گفت: در این کنسرت علیرضا میر آقا، رضا آذرنژاد، کامیار ماندگاریان، هومن نامداری، فرزان بیژنی، داریوش بیژنی، حسام سید احمد، حسین شریفی، رامین براتی، بابک مالکی فر، دارا دارایی، محمد شعبانی و هومن غفاری، حسام صدفی نژاد، آرین قیطاسی، غزل سعید، سایوری شفیعی، اصغر شمس‌آبادی و.... به‌عنوان نوازنده حضور دارند.

قیطاسی در پایان خاطرنشان کرد: چهار قطعه جدید هم ساخته‌ام که بعد از اخذ مجوز به‌زودی منتشر می‌شود. همچنین با یک خواننده معروف ترکیه همکاری کرده‌ام که به‌زودی اخبار دقیق آن انعکاس می‌یابد.

آرمین قیطاسی متولد 1361 تهران و هنرآموخته هنرستان موسیقی است. فلوت ساز اصلی او است. پس از اخذ دیپلم وارد دوره عالی هنرستان موسیقی شد. نوازندگی در ارکستر ملی، ارکستر سمفونیک تهران، ارکستر ملل و.... بخشی از فعالیت‌های او در عرصه نوازندگی است.