به گزارش هنرآنلاین، مهدی یراحی روز 26 مرداد و به میزبانی برج میلاد تهران و به همت شرکت "فرهنگ گستر صبا" با دوستداران خود دیدار می‌کند. فروش بلیت‌های کنسرت او از طریق سایت ایران کنسرت انجام می‌شود.

مهدی یراحی در این برنامه قرار است برای اولین بار تک‌قطعات جدیدش نظیر "حیّک" را در تهران اجرا کند و گفته شده سورپرایزهایی را هم برای برخی قطعاتش تدارک دیده است.

آخرین کنسرت مهدی یراحی در تهران شهریور 96 برگزار شد که آن برنامه بازتاب زیادی داشت. به دلیل اینکه اولین برنامه او پس از انتشار قطعه فیلم سینمایی "بیست و یک روز بعد" بود و به همین دلیل پرفورمنس‌هایی را با حضور برخی بازیگران آن فیلم تدارک دیده بود. البته او برای چند قطعه دیگرش در آن کنسرت هم نمایش‌هایی با حضور هنرمندان دیگر اجرا کرد که مورد توجه مخاطبانش قرار گرفت. همچنین در آن کنسرت پس از سال‌ها مهدی یراحی از "بهروز صفاریان" دعوت کرد که روی صحنه حاضر شود و با نوازندگی پیانو او قطعه "هر جای دنیایی دلم اونجاست" را خواند.

مهدی یراحی در ادامه تور کنسرت‌هایش را در سایر نقاط ایران برگزار کرد تا اینکه قطعه عربی "حیّک" را در واپسین روز سال 96 به همراه یک موزیک‌ویدئو ارائه کرد. فضای متفاوت این کار نسبت به آثار عربی گذشته و دیگر قطعات یراحی و همچنین ویدئوی آن باعث شد تا این اثر برای چند وقت در میان آثار برگزیده اسفند 96 و فروردین 97 باشد.