به گزارش هنرآنلاین ، دومین تک آهنگِ گروه موسیقی پرچ با عنوان "حصار" با مجوز دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، منتشر و در دسترس مخاطبان قرار گرفت.

گروه پرچ در سال 1394 توسط فرشاد پاسدار و هومن منصوری تشکیل شد و با اضافه شدن سعید جامع به عنوان نوازنده ی درامز و کیان حجازی به عنوان نوازنده گیتار باس شروع به ضبط اولین آلبوم خود کرد، همچنین صادق کیا به عنوان نوازنده سازهای ایرانی، باهدف ایجاد رنگ موسیقی نواحی ایرانی در بعضی از ترک‌ها به اعضای گروه پیوست.

در نهایت با آمدن مازیار رشتی پور به عنوان نوازنده گیتار الکتریک، گروه تولید اولین آلبوم را به پایان رساند. تمام قطعات آلبوم اول گروه پرچ برداشت‌های شخصی اعضا در مواجهه با محیط پیرامون می باشد.

این مجموعه، اولین قطعه از نخستین آلبوم خود به نام "چشم به راه خورشید" را در اسفند سال 1396 منتشر کرد، دورنمای هدف کلی این گروه ایجاد چشم اندازی روشن در تولید آثاری در ژانر متال فارسی است.

گروه موسیقی پرچ در نظر دارد دیگر قطعات آلبوم اول خود را در طول سال منتشر کند. گروه قصد دارد تا اواخر سال 97 مجموعه تک‌آهنگ‌های خود را در قالب اولین آلبوم خود به نام "پرچ" منتشر و روانه بازار موسیقی کشور کند.