سرویس موسیقی هنرآنلاین: فرزاد فرزین که به تازگی از تور کنسرت‌های خارج از کشور خود بازگشته است در ادامه این تور در روسیه در حالی روی صحنه خواهد رفت که  روز قبل از آن اولین بازی تیم ملی ایران در جام جهانی برگزار شده است.

این خواننده در تاریخ 16 ژوئن مصادف با شنبه 26 خردادماه در سالن vyborgsky شهر سن پترزبورگ روسیه روی صحنه خواهد رفت تا همزمان با حضور تیم ملی فوتبال ایران در این شهر، میزبان ایرانی‌های روسیه در کنسرتش باشد.

فرزین که پیش از این نیز در سال 2015 در جشنواره آرت فوتبال روسیه به اجرای برنامه پرداخته بود، در ادامه تور کنسرت‌هایش این بار با تم فوتبال در روسیه به اجرای برنامه خواهد پرداخت و برنامه‌ریزی‌های زیادی برای یک پرفورمنس فوتبالی برای این کنسرت انجام داده است.

او ضمن آرزوی موفقیت کردن برای تیم ملی گفت: برنامه‌های زیادی برای این کنسرت دارم که در حال آماده‌سازی و مهیا کردن شرایط آن هستیم. قطعا در تلاشیم یکی از بهترین اجراهای سال را در روسیه روی صحنه ببریم. تمام تلاشمان را می‌کنیم تا بعد از ماه رمضان آهنگ جدید منتشر کنیم و یک موزیک ویدئوی جدید که نسبت به ویدئوهای دیگر فرمت متفاوت تری دارد. قرارداد بازی در سریال جدیدی را هم بستیم که اطلاعات آن به زودی اعلام می‌شود.

خواننده آلبوم "شانزلیزه" بعد از اتمام اجرای خود در روسیه برای برگزاری اجرا در تیرماه به تهران باز خواهد گشت.

این هنرمند روزهای 15 و 16 تیرماه یک دو شب و هر شب دو سئانس در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران روی صحنه خواهد رفت.

"لعنتی"، "عاشقت شدم"، "خنده های تو"، "آره – آره"، "بیمارشم"، "اقیانوس"، "پرواز"، "یه خواهش"، "می دونی دوست دارم"، "من به جهنم"، "دیوونه"، "روزای تاریک"، "بچه" و... قطعات اجرایی در این برنامه هستند.