به گزارش هنرآنلاین، آلبوم موسیقی "فیروزه‌ای" با صدای شهرام معصومیان از سوی نشر وارش و آوای سوته دلان راهی بازار موسیقی شد.

این آلبوم در قالب ۹ قطعه به نام‌های هنوزم عاشقم، عشق و زندگی (فیروزه‌ای)، نزار این دل بمیره، لعنت به تقویم دلتنگ، مجازات عاشقی، عاشقم شو عشقم، چشماتو کم دارم، بگو که یادته و من تنها، تو هم تنها به اجرا در آمده است.

معین راهبر، احسان خلقی، آربی کالوسیان، پیام هوشمند و شهرام معصومیان آهنگسازان این اثر هستند که ترانه قطعات توسط مهرزاد امیرخانی، علی برزه کار، حسین غیاثی، سیما - ز، سید محمد کاظمی، ناکتایگانی و داود بصیری سروده شده است. همچنین معین راهبر، احسان خلقی و پیام هوشمند به‌عنوان تنظیم‌کننده و عرفا پاشا و سید ابراهیم حسینی (ویولن)، فرشید ادهمی (گیتار اسپانیش، گیتار الکترونیک و آکوستیک، نایلون)، بابک یوسفی (کلارینت)، سید محمدرضا حجازی و میلاد بهمئی (گیتار الکتریک و آکوستیک) به‌عنوان نوازنده در تولید این آلبوم با شهرام معصومیان همکاری کرده‌اند.

علاقه‌مندان می‌توانند برای تهیه نسخه فیزیکی و اصلی آلبوم "فیروزه‌ای" به مراکز معتبر فروش مراجعه یا نسبت به خرید آنلاین و قانونی آن از طریق سایت www.ritmo.ir اقدام کنند.