سرویس موسیقی هنرآنلاین: محسن کیهان‌نژاد سرپرست گروه گهر و نوازنده موسیقی درباره اجرای پیش روی خود به هنرآنلاین، گفت: تازه‌ترین کنسرتمان را اسفندماه در تالار اندیشه حوزه هنری با اجرای موسیقی محلی بختیاری توسط گروه گهر روی صحنه خواهیم برد.

او افزود: این کنسرت به خوانندگی کوروش اسدپور برگزار می‌شود و من هم به‌عنوان نوازنده سازهای کوبه‌ای در این برنامه حضور پیدا خواهم کرد.

کیهان‌نژاد همچنین گفت: در پارت اول این کنسرت خواننده بختیاری زبان و در پارت دوم خواننده لر به اجرای موسیقی می‌پردازند و در هر پارت هشت تا 10 قطعه اجرا خواهد شد. اکثر قطعاتی که برای اجرا در این کنسرت انتخاب شده از آهنگ‌های به‌یادماندنی و حماسی منطقه هستند. در موسیقی لری هم آهنگ‌های شاد و موسیقی‌هایی که مردم با آنان خاطره دارند اجرا می‌شود که امیدوارم شب خاطره‌انگیزی برای مردم رقم بخورد.

این نوازنده اضافه کرد: حسین کیهان نژاد نوازنده سازهای کوبه‌ای، مهران ترک‌زبان نوازنده کمانچه، آرش هاشمی نوازنده تار، مازیار فرجی نوازنده عود، حسین بهرامی نوازنده نی، بابک شکری نوازنده تمبک، میلاد داول نوازنده دف، آیدا امیری مقدم مدیر اجرایی و مجید فلاح‌پور تهیه‌کننده، گروه اجرایی کنسرت را تشکیل می‌دهند.

او به حمایت از موسیقی اشاره کرد و گفت: همیشه گفته‌ام که نباید در هیچ شرایطی ریشه و اصالت‌های خود را فراموش کنیم. من نیز همیشه یک نماد از اصالتم را به همراه دارم و از مردم لرستان هم همین تقاضا را دارم و می‌خواهم که همگی با هم حامی موسیقی محلی باشیم.

کیهان نژاد در سال ۷۹ با اساتیدی همچون شاه میرزا مرادی و رحم خدا نوری شاد و آثار ماندگارشان آشنا شد و تحت تأثیر این آشنایی فعالیت هنری خود را با ساز سرنا آغاز کرد. از فعالیت‌ها و اجراهای او می‌توان همکاری با چهره‌هایی همچون کیوان ساکت، درخشانی، عندلیبی، بهمن رجبی، داوود آزاد، علی زند وکیلی، وحید تاج، فرج علیپور، داریوش نظری، ایرج رحمانپور، کوروش اسد پور، رضا صالحی، جمشید عزیز خانی و همچنین ارکستر صداوسیما اشاره کرد.

گروه گهر چهارم اسفندماه ساعت 20 در تالار اندیشه حوزه هنری روی صحنه خواهند رفت.