سرویس موسیقی هنرآنلاین: مهدی عبدالوهاب مدیر روابط عمومی ارکستر پارس درباره حضور این ارکستر گفت: جشنواره موسیقی فجر در طی این چند سال رشد فراوانی داشته و گروه‌های خوبی نیز در قالب این جشنواره هرساله در آن شرکت داشته‌اند. ارکستر پارس نیز در تمام این سال‌ها به‌عنوان تنها گروه شرکت‌کننده در بخش کودک و نوجوان حضور داشته است.

وی افزود: خانواده اعضای ارکستر نیز برای حمایت از فرزندان خود بلیت اجرا را تهیه کرده تا از نزدیک شاهد حضور فرزندانشان باشند، این اجرا روز گذشته به دلیل استقبال فوق‌العاده تمامی بلیت‌هایش به فروش رفته و یک اجرا ویژه در همان روز را برگزار خواهد کرد. در واقع روز جمعه ٢٣ دی‌ماه در دو سئانس ١٥:٣٠ و ١٨:٣٠ در تالار وحدت این ارکستر روی صحنه خواهد رفت.

او ادامه داد: این کنسرت طی دو بخش موسیقی ایرانی و ارکسترال برگزار می‌شود که در بخش اول با سازهای ایرانی و سازهای کوبه‌ای با ١٥٠ نوازنده روی سن رفته و سپس در بخش دوم ارکستر پارس به سرپرستی ناصر نظر با ٣٠٠ نوازنده قطعات ساخته شده توسط خود ناصر نظر را اجرا خواهند کرد. در مجموع ٤٥٠ نوازنده در این برنامه حضور خواهند داشت.

ارکستر پارس به سرپرستی ناصر نظر روز جمعه ٢٣ دی‌ماه در دو سئانس در تالار وحدت در قالب سی و سومین جشنواره موسیقی فجر روی صحنه خواهد رفت.