به گزارش هنرآنلاین به نقل از مهر، علی جعفری مدیر برنامه‌های رضا صادقی با اشاره به جزییات تازه‌ترین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده شکایت اردلان سرفراز ترانه‌سرای مقیم خارج از کشور از سه خواننده موسیقی کشورمان توضیح داد: امروز دوشنبه ۲۴ مهرماه به همراه رضا صادقی برای اولین بار در جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده شکایت آقای اردلان سرفراز شرکت کردیم و با ارائه مدارک، توضیحات لازم را به رئیس دادگاه ارائه دادیم.

وی ادامه داد: به‌طور حتم صدور حکم اولیه دادگاه به خاطر غایب بودن ما در دادگاه بوده و ما هم در دادگاه امروز اعلام کردیم اتهام وارده را قبول نداریم به همین جهت قرار شد در جلسه بعدی ضمن حضور وکلای طرفین، توضیحات تکمیلی به ریاست دادگاه ارائه شود. در کل مسئله نگران‌کننده‌ای وجود ندارد و به‌زودی تمامی مشکلات در حضور مقام قضایی حل می‌شود.

جعفری در پایان تأکید کرد: حکمی که از دادگاه صادرشده قطعاً به خاطر نرفتن ما به دادگاه بود ولی وقتی امروز در جلسه حاضر شدیم و توضیحات مفصلی را ارائه دادیم قرار شد تا وکیل ما و وکیل شاکی پرونده نسبت به تکمیل توضیحات و رسیدگی به موضوع جلسات دیگری را برگزار کنند که خوشبختانه فضا به‌گونه‌ای است که مشکل خاصی پیش نخواهد آمد.

اردلان سرفراز ترانه‌سرای مقیم اروپا چندی پیش علیه سینا سرلک، رضا صادقی و علی لهراسبی به دلیل استفاده بدون اجازه از دو ترانه‌اش شکایت کرده که دادگاه بدواً رأی به ۲ سال حبس تعزیری این خوانندگان داده بود.