به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی پنجمین جشنواره بین‌المللی "هنر برای صلح"، فرمان فتحعلیان خواننده نام آشنای پاپ به همراه، شهرام پورمیامین (کاخن و پرکاشن)، میلاد عباسى (دف) و فرزاد رضایى (گیتار الکتریک)، اعضای گروه موسیقى ایلیا، جمعه 24 شهریورماه در چهارمین روز از پنجمین جشنواره بین‌المللی "هنر برای صلح" روی صحنه می‌رود.

خواننده آلبوم‌های "راه عشق"، "مست وخراب" و "مردم بیگانه" در این کنسرت که از ساعت 18 تا 20 در محوطه خانه هنرمندان برگزار می‌شود، قطعاتی از خاطره‌انگیزترین آثارش را اجرا خواهد کرد. بخشی از قطعات اجرایی این کنسرت نیز به آثار آلبوم "دیده بیدار" آخرین اثر فتحعیان اختصاص دارد که چندماه پیش منتشر شد.

لازم به یادآوری است، پنجمین جشنواره بین‌المللی "هنر برای صلح" این روزها در خانه هنرمندان برپاست. در این رویداد هنری که تا30 شهریورماه ادامه دارد همه روزه در بخش موسیقی اجراهای متنوعی در محوطه باز خانه هنرمندان برگزار می‌شود. کنسرت دو نوازی سی‌تار و طبلا علی بروجردی و دارشان سینگ، تکنوازی گیتار پاپ شهریار طبری بر اساس ترانه‌های قدیمی، کنسرت موسیقی تلفیقی گروه بنفش پیمان ابدالی با اشعار فارسی به زبان انگلیسی و اجرای گروه کر نابینایان، دیگر اجراهایی است که در این جشنواره برای عموم مردم اجرا خواهد شد.

علاقمندان می‌توانند تا30 شهریورماه همه روز از برنامه‌های متنوع این جشنواره درعرصه تئاتر، موسیقی و سینما دیدن کنند.